Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Nová instalace - modrá smrt

V tomto fóru se řeší problematika modré smrti - BSOD

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Lukyman
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 46
Registrován: 27 říj 2011 14:51

Nová instalace - modrá smrt

#1 Příspěvek od Lukyman »

Dobrý den,
začaly mi blbnout visty 64bit (vždy zamrznul systém), tak jsem pořídil nový ssd a udělal čistou instalaci (trochu jsem bojoval s ovladači - zabralo to dost času). Když už jsem se konečně dostal na konec, tak dnes modrá smrt. Mám ještě objednané nové paměti, zítra je instaluji. Ale zajímalo by mě co způsobuje modrou smrt. Stalo se to 3x za sebou po 10 minutách. Posílám minidump. Jelikož jsem instaloval během dne desítky ovladačů a cca 300 aktualizací přes wsus (windows update nefungoavl), tak netuším co to způsobuje - napadá mě jen, že jsem vždy aktivně něco zapisoval nebo četl na druhý oddíl disku.

Děkuji
Přílohy
Mini022317-03.zip
(63.51 KiB) Staženo 126 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118198
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová instalace - modrá smrt

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Jste si jist, že jste nainstaloval správné ovladače? Zde: je o tom nějaké povídání: https://support.microsoft.com/cs-cz/hel ... windows-xp (sice pro XP,ale bude to obdobné). Další možnost by byl problém s RAM. Není v PC něco přetaktováno?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět