Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Blue Screen Win 7.

V tomto fóru se řeší problematika modré smrti - BSOD

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
bzddd
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 18 led 2017 22:26

Blue Screen Win 7.

#1 Příspěvek od bzddd »

Zdravim, ked zapinam PC, tak sa mi ukaze blue screen a restartuje PC. Tento problem mam od vcera. Rozmyslal som, ze to moze byt pretaktovanim ci uz CPU, alebo GPU. (CPU mam pretaktovany asi 4 mesiace a GPU 4 tyzdne). Ked si dam Safe mode, tak mi to ide. CPU aj GPU som podtaktoval na povodne hodnoty, ale problem stale pretrvava. Vypise mi to: STOP: 0x0000007E (0xFFFFFFFFC0000005, 0xFFFFF880039406A, xFFFFF8800393FF00) . Modra smrt mi naskakuje prakticky od vtedy, co som preinstaloval windows. Zo zaciatku som to moc neriesil, ale momentalne mi uz nejde ani poriadne zapnut PC. Akonahle ho zapnem, tak cca po 30 sekundach BUM Modra smrt. Používam win 7 x64 Professional.

E:// Stiahol som si program CrystalDiskInfo
Obrázky z toho programu: http://imgur.com/a/61k5a

A keď som dal overit disk pomocou prikazu chkdsk, tak mi napisalo toto: Byly nalezeny chyby. Program CHKDSK nemúže v režimu jen pro čtení pokračovat.

VYZERÁ TO TAK, ŽE TO BOLO ANTIVÍRAMI. KEĎ SOM ICH ODINŠTALOVAL, TAK MI TO IDE :) .

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118198
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Blue Screen Win 7.

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Podle toho screenu z CDI nemohu posoudil, není kompletní. Jian se podívejte do windows\minidump a pokud jsou tam nějaké soubory, zabalte je do raru a přiložte k vašemu příštímu postu.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět