Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

W10 BSOD ve zdánlivě náhodných intervalech

V tomto fóru se řeší problematika modré smrti - BSOD

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Fjup
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: 02 úno 2011 23:13

W10 BSOD ve zdánlivě náhodných intervalech

#1 Příspěvek od Fjup »

Zdravím,

pravděpodobně po W10 Anniversary update se mi na PC začaly v náhodných intervalech objevovat BSOD. V době kdy se poprvé objevil jsem (pokud si dobře pamatuji) neinstaloval nic nového. Delší dobu jsem na tomto PC ale nebyl, a tak jsem začal problém řešit až teď.

Prosím o kontrolu přiložených minidumpů... Při BSOD se rovněž zobrazuje chybový kód KERNEL SECURITY CHECK FAILURE.

Předem děkuji za ochotu :)
minidumps.zip
Dva poslední minidumpy z dnešního dne.
(186.23 KiB) Staženo 157 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: W10 BSOD ve zdánlivě náhodných intervalech

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Není v PC něco přetaktováno, nebo nepřehřívá se?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Fjup
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: 02 úno 2011 23:13

Re: W10 BSOD ve zdánlivě náhodných intervalech

#3 Příspěvek od Fjup »

Dobrý večer,

děkuji za odpověď :-). Jedná se o starší "herní" nepřetaktovaný notebook (MSI GT628). Teploty se snažím sledovat SpeedFanem a měly by být v normě. K BSOD jinak podle mě nedochází při nijak velkém vytížení (např. naskočil BSOD při prohlížení webu, procházení adresářů, ...), takže jsem přehřívání zavrhnul už z počátku... Každopádně mohu zkusit vyměnit teplovodivé pasty a ntb pročistit od prachu, jestli to nepomůže. Jinak si už fakt nevím rady :x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: W10 BSOD ve zdánlivě náhodných intervalech

#4 Příspěvek od Rudy »

To určitě můžete. Dalším krokem (v případě, že by se to opakovalo) by byla kontrola RAM: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=53&t=106788 .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět