Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

modrá smrt při startu pc

V tomto fóru se řeší problematika modré smrti - BSOD

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
karmazin
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: 27 říj 2009 18:17

modrá smrt při startu pc

#1 Příspěvek od karmazin »

Zdravím ,

prosím Vás o pomoc s problémem na pc s win 7 home premium
po zapnutí chvíli načítá pak problikne modrá obrazovka a znovu restart
na modré obrazovce nápis : STOP: c0000142 (DLL Initializition Failed) Initializition of the dynamic link libary winsrv failed. The process is terminating abnormally.

do pc se nedostanu ani přes nouzový režim ,oprava systému nepomáhá ani z instalačního dvd oprava spouštění systému atd.
pc je syna známé ,takže ani netuším co v něm je nainstalováno a co se dělo před modrou smrtí


děkuji předem za jakoukoliv radu

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: modrá smrt při startu pc

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Podle toho, co uvádíte, zřejmě nezbude, než reinstal systému. Nemusí se ale podařit, pokud je příčinou hardwarová chyba (např. disku). Na upřesnění nemám dost informací.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

karmazin
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: 27 říj 2009 18:17

Re: modrá smrt při startu pc

#3 Příspěvek od karmazin »

ok. ,zkusím ještě otestovat hdd a ramky , šel by použít upgrade na win 10 a následně návrat na win 7 ,nechci použít čistou instalaci kvůli ztrátě uložených věcí na pc,
PS: jestli dělám vše jak mám,tak upgrade na win 10 jde spustit pouze z běžících win a tudíž mám při bootování na výběr pouze čistý reinstal :roll:

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: modrá smrt při startu pc

#4 Příspěvek od Rudy »

Můžete si vyrobit bootovatelné CD (Hiren s boot CD): http://www.hirensbootcd.org/ . Stáhněte ten balík a vypalte bootovatelné CD (vypalovací utilita je součástí balíku). CD vložte do opt. mechaniky, přepněte na bootování z CD/DVD. Po nastartování se objeví menu, v němž se budete pohybovat kurzorovými šipkami. Zvýrazníte "MiniXP" a odentrujete. Nastartují ořezané XP z nichž snadno a kamkoli zkopírujete požadovaná data.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

karmazin
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 25
Registrován: 27 říj 2009 18:17

Re: modrá smrt při startu pc

#5 Příspěvek od karmazin »

Tak jsem disk připojil jako druhý do jiného pc a vykopíroval co bylo třeba ,hirens mě napadlo až jsem to měl přepojené :(
Mám ještě jeden dotaz ,nikde na netu nemůžu najít jak vyvolat recovery u toho pc ,jedná se o stolní pc od ATComputers Premio Pilot
s Win7 Home Premium a má skrytý oddíl s instalací .Děkuji

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: modrá smrt při startu pc

#6 Příspěvek od Rudy »

Po připojení do jiného PC by se ten oddíl měl ukázat. Jak se ale nastavuje recovery u konkrétního PC opravdu nevím, to je u každého jinak. Mělo by to být v manuálu. Lepší radu nemám.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět