Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Nenalezen minidump

V tomto fóru se řeší problematika modré smrti - BSOD

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
wraithik
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: 11 pro 2011 01:19

Nenalezen minidump

#1 Příspěvek od wraithik »

Zdravim, nejak mi zacal blbnout ntb. Pri startu windows/vypinani windows dostanu semtam BSOD asi 3-4x za 2dny. Akorat nemuzu vubec najit slozku minidump (mam win7 64bit). Tak jsem jemne zmaten.
S blue screenu si pomatuji jen neco o memory problem nebo tak nejak :)
Hl se chci tedy zatim zeptat kam mi mohl zmizet minidump abych mohl problem nejak zacat resit :-P

Eldan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: 14 srp 2014 15:36

Re: Nenalezen minidump

#2 Příspěvek od Eldan »

Dobrý den,
Pravděpodobně máte vytváření minidumpů vypnuté v nastavení Windows. Tenhle návod popisuje jak je zapnout (http://blog.nirsoft.net/2010/07/27/how- ... s-on-bsod/).
Upozorňuji že toto je jen můj osobní názor a nijak nezaručuji jeho správnost. Věřte mi na vlastní nebezpečí.

wraithik
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: 11 pro 2011 01:19

Re: Nenalezen minidump

#3 Příspěvek od wraithik »

Oki nastaveni upraveno (podivne vzdy to bylo OK a samostatne nastaveno a ted to musim menit) :-P
po dalsim BSOD sem hodim minidump :)

wraithik
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: 11 pro 2011 01:19

Re: Nenalezen minidump

#4 Příspěvek od wraithik »

Tak minidump nastaven dle navodu ale nikde nic ulozeno :(
Ale mam foto chyby plus teda screen meho nastaveni jestli nejsem blby :-P
oboje v priloze.

Ntb padl chvili po spusteni.
Diky :)
Přílohy
Desktop.rar
(651.83 KiB) Staženo 125 x

altrok
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7262
Registrován: 15 lis 2012 22:26
Bydliště: Znojmo

Re: Nenalezen minidump

#5 Příspěvek od altrok »

Zdravim,

pokud ma byt minidump vytvoren, je navic nutne, aby byl vytvoren strankovaci soubor na oddilu, na kterem bezi operacni system (obvykle C:) o minimalni velikosti 2 MB - pokud mate dost mista a neresite kazdy GB, doporucuji jeho velikost nechat na operacnim systemu samotnem viz nize. Nemam ted po ruce cesky OS, tak alespon anglicky.

Pravym na Tento pocitac -> Vlastnosti -> vlevo Advanced system settings -> zalozka Advanced -> v casti Performance kliknout na Settings... -> zalozka Advanced -> zhruba uprostred je tlacitko Change... -> pokud mate vice oddilu/disku, oznacte systemovy svazek (obvykle C:) -> vyberte moznost System managed size a potvrdte tlacitkem OK.

Co se tyce Vasi BSOD - bugcheck 0x1A s prvnim parametrem 0x5003 velice pravdepodobne znamena hardwarovou zavadu (dle meho vadna/vadne RAMky). Provedte test pameti napr. memtestem - pokud v PC mate vice nez jeden pametovy modul, pri vypnutem PC odpojenem ze site zbyle vyjmete a v PC ponechte jen jeden a nasledne provedte memtest (nikoliv verzi z windows, ale napr. z bootovatelneho media) a nechte projet alespon 8 cyklu. Pokud vse bude v poradku, testovany pametovy modul vymente za jeste netestovany.
Pokud je cokoliv nejasného, ihned se ptej.
V případě spokojenosti prosím podpořte forum.
Pro dotazy, které se nehodí na forum, je možné využít altrokzavináčforum.viry.cz
Máš-li chuť pomáhat návštěvníkům tohoto fora, přihlas se do naší školičky.

wraithik
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: 11 pro 2011 01:19

Re: Nenalezen minidump

#6 Příspěvek od wraithik »

Oki dekuji za info zitra/pozitri budu mit cas a vlitnu na to...ramky tam mam pokud se nepletu dva moduly...a jelikoz ntb uz pouzivam pouze jako prenosny prehravac a semtam net...pokud bude jeden vadny spokojim se jen s jednim a nebudu muset nic resit :)
Jinak navod ang neva...mam windows v anglictine...kdyz mi odesel disk nemel jsem zadnou zalohu winu a na netu jsem nasel jen offiko anglicke...cz mutaci nemeli a jazyk jsem byl liny doinstalovat :)

wraithik
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: 11 pro 2011 01:19

Re: Nenalezen minidump

#7 Příspěvek od wraithik »

Zapomel jsem tu napsat :oops:
Problem vyresen...dekuji za pomoc :closed:

altrok
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7262
Registrován: 15 lis 2012 22:26
Bydliště: Znojmo

Re: Nenalezen minidump

#8 Příspěvek od altrok »

Jen pro info. Jakym zpusobem jste problem vyresil?
Pokud je cokoliv nejasného, ihned se ptej.
V případě spokojenosti prosím podpořte forum.
Pro dotazy, které se nehodí na forum, je možné využít altrokzavináčforum.viry.cz
Máš-li chuť pomáhat návštěvníkům tohoto fora, přihlas se do naší školičky.

wraithik
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: 11 pro 2011 01:19

Re: Nenalezen minidump

#9 Příspěvek od wraithik »

Byla vadna jedna z ramek...mel jsem tam 2x2G tak jsem zatim nechal jen jednu..a jelikoz ntb jiz vyuzivam prakticky jen jako prenosny prehravac a internetovy prohlizec, tak uz to asi ani vice resit nebudu a zpokojim se jen s 2G ram :P

altrok
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7262
Registrován: 15 lis 2012 22:26
Bydliště: Znojmo

Re: Nenalezen minidump

#10 Příspěvek od altrok »

Diky, ze jste dal vedet.

wraithik píše:Problem vyresen...dekuji za pomoc :closed:
Nemate zac, radi jsme s Eldanem pomohli :)
Pokud je cokoliv nejasného, ihned se ptej.
V případě spokojenosti prosím podpořte forum.
Pro dotazy, které se nehodí na forum, je možné využít altrokzavináčforum.viry.cz
Máš-li chuť pomáhat návštěvníkům tohoto fora, přihlas se do naší školičky.

Zamčeno