Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

BSOD

V tomto fóru se řeší problematika modré smrti - BSOD

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Sirius
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 169
Registrován: 18 zář 2014 17:21

BSOD

#1 Příspěvek od Sirius »

Zdravíčko,
přítelkyně má opět problém s BSOD. Údajně se jí objevuje hlavně když se dívá na filmy. Přikládám minidump. Díky ;)
Přílohy
052615-32136-01.rar
(101.96 KiB) Staženo 97 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: BSOD

#2 Příspěvek od Rudy »

Systém shodil graf. ovladač. Nejprve ho zkuste přeinstalovat a pak vyzkoušet v provozu.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Sirius
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 169
Registrován: 18 zář 2014 17:21

Re: BSOD

#3 Příspěvek od Sirius »

Takže opět stejný problém jako v únoru, kdy BSOD způsobil taktéž ovladač GPU. Nicméně k přítelkyni se dostanu až ve čtvrtek a sama to nezvládne, tak dám potom vědět, díky ;)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: BSOD

#4 Příspěvek od Rudy »

OK. Jsem tu téměř každý den.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Sirius
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 169
Registrován: 18 zář 2014 17:21

Re: BSOD

#5 Příspěvek od Sirius »

Nainstaloval jsem nejnovější ovladače s čistou instalací. Notebook běží zatím stabilně ;)
Nicméně se mi zdá strašně pomalý.
Provedu ještě čištění CCleanerem, defragmentaci, kontrolu disku a skeny antivirem, MBAM a AdwCleaner :)
Pokud by to nepomohlo, poprosil bych Vás ještě o pomoc v jiném topicu.
Ovšem jako vždy děkuji za pomoc. Jsem rád, že se na Vás mohu kdykoli 100% spolehnout :worship:

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: BSOD

#6 Příspěvek od Rudy »

Rád pomohu, když je to možné. Nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět