Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

0x00000116

V tomto fóru se řeší problematika modré smrti - BSOD

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Lukynek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 16 bře 2015 14:27

0x00000116

#1 Příspěvek od Lukynek »

Dobrý den.

Včera jsem formátoval pc protože se mi zdálo že mi padá občas FPS ve hrách padlo vždy jen na půl sekundy takovej sek nic hroznýho ale asi co 8 vteřin. Po formátu jsem stáhl aktualizace (windows 7) včetně servise packu vše přes windows update. A taky ovladače grafiky. Grafika : AMD Radeon R9 200 Series Procesor : Intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @ 3.40GHz

Teploty v normále ve windows 30. Při hraní jsem nezkoušel.

Problém : Hrál jsem Diablo 3 a po prvních 5ti minutách se hra sekla a zčernal obraz. Zkoušel jsem Alt+Tab ale pořád černo tak jedině šlo ukončit přes ctrl+alt+delete. A jakmile se aplikace ukončila tak jsem dal že chci odeslat info o problému a jak se to dokončilo tak přišla BSOD. Potom jsem stáhl opět ovladače a znovu nainstaloval ( ale předchozí jsem neodinstaloval hodil jsem to přes ně) a udělalo to to samé asi po hodině a půl tentokrát.

Nevím jestli je to ovladačema nebo HW. Na modré bylo dole ještě napsáno atikmpag.sys

Předem děkuji za pomoc.
http://leteckaposta.cz/879759005
Přílohy
Desktop.rar
(50.04 KiB) Staženo 103 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 0x00000116

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Problém má grafická karta. Zkuste přeinstalovat ovladač. Nelze vyloučit ani hardwarovou chybu.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Lukynek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 16 bře 2015 14:27

Re: 0x00000116

#3 Příspěvek od Lukynek »

Po přeinstalování ovladačů jsem zkoušel hrát dále a bez pádu až do včerejška. Sice při jiné hře ale to asi není důležité. Akorát mě docela překvapuje že to vydrželo takovou dobu. Nevím jestli je to tím že jsem s včerejší instalací hry elder scrolls online dal nainstalovat i Directx. No teď jsem vyměnil grafiku za nvidii co jsem tam měl předtím a zkusím to ještě s ní. Ještě mě zajímá může to být problém pouze grafické karty nebo to může být i jiný HW?

Lukynek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 16 bře 2015 14:27

Re: 0x00000116

#4 Příspěvek od Lukynek »

Ještě se zeptám pokud jsem ovladače od amd neodstranil když jsem tam dal nvidii a nahrál její tak už by se to dít nemělo i kdyby to byla chyba jen ovladače že?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 0x00000116

#5 Příspěvek od Rudy »

Odinstalace se sice doporučuje, vadit by to ale nemělo.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět