Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

DPC_watchdog_violation-Win8

V tomto fóru se řeší problematika modré smrti - BSOD

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Patas25
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 04 lis 2014 12:33

DPC_watchdog_violation-Win8

#1 Příspěvek od Patas25 »

Dobrý den, přítelkyni poslední dva dny zlobí její nb a samovolně se restartuje s chybou: DPC_WATCHDOG_VIOLATION. Používá Win8 (aktualizace na win 8.1, nejde za boha provést). Systém padá i několikrát za hodinu, přitom potom vydrží i půl den bez pádů. Ona samotná nic neinstalovala, prostě projížděla pdf na zkoušku a začalo jí to padat.

Bohužel mé znalosti pc, nejsou na takové úrovni, abych mohl pomoci, proto se musím obrátit na vás, zda si nebudete vědět rady. Přikládám soubory z Minidumpu, akorát podle data nebudou obsahovat nejnovější pády, když první se stal 27.1. Přitom co jsem kontroloval podle návodů z googlu, měli by se záznamy pořizovat. (Je jasné, že smázány ccleanerem nebudou, to by byly odstraněny starší logy, spíše jsem já něco přehlédl)

http://leteckaposta.cz/959636822

Předem děkuji za odpověď, hezký zbytek večera

Patrik

MiliNess
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 4144
Registrován: 15 říj 2009 18:15
Bydliště: Cheb

Re: DPC_watchdog_violation-Win8

#2 Příspěvek od MiliNess »

Je to patrně hardwarová závada.

1) V Ovládací panely->Nástroje pro správu->Prohlížeč událostí->Protokoly systému Windows->klik pravým myšítkem na protokol Systém, vybrat Uložit všechny události jako, uložit jako .evtx soubor a upnout na http://www.leteckaposta.cz

2) Stáhni utilitu CrystalDiskInfo, v nabídce Úpravy zvolte Kopírovat a obsah schránky vlož do příspěvku pomocí Ctrl+V.

3) Spusť HeavyLoad a Hardware Monitor (nebo Open Hardware Monitor). V HeavyLoad spusť zátěžový test a zhruba po 10 minutách udělej screenshot Hardware Monitoru. Ten pak vlož do příspěvku.

4) Otestuj operační paměť (Memtest86 nebo GoldMemory Pro)
Pokud jste s naší pomocí spokojeni, můžete nás podpořit. Informace zde

Odpovědět