Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

BlueScreen problém po update(K-Lite codek pack) WIN 7 32 bit

V tomto fóru se řeší problematika modré smrti - BSOD

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
chodnik74
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 4975
Registrován: 13 zář 2010 21:30
Bydliště: Napajedla
Kontaktovat uživatele:

Re: BlueScreen problém po update(K-Lite codek pack) WIN 7 32

#16 Příspěvek od chodnik74 »

Mohl bych se zeptat, zda jste si četl pravidla fora, když máte nelegální programy v pc včetně Windows 7 ultimate? :evil:



Pravidla fora: č.1 a č.2, č.3
Napiš mi: chodnik74@gmail.com nebo Obrázek

>RSIT<>MBAM<>VirusTotal

Doporučuji:
Obrázek | Obrázek

:!: Postup si raději vícekrát přečtěte a v případě jakýchkoliv nejasností či pochybností se ptejte. ;-) Pokud máte infikovaný počítač nebo se nechová jako obvykle, tak si zálohujte všechny data a pozorně postupujte dle pokynů rádce! :!:

:!: Nepoužívejte utilitu Combofix bez dohledu a doporučení rádce!

:idea: Jste s naší pomocí spokojeni :???: Neváhejte a podpořte forum ZDE.

Pravidla fora: č.1 a č.2

Kikos
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 157
Registrován: 11 srp 2005 07:17
Bydliště: Pévéčko

Re: BlueScreen problém po update(K-Lite codek pack) WIN 7 32

#17 Příspěvek od Kikos »

Počítač jsem koupit od známého vše co tam bylo jsem tam nechal jestli je to problém k tomu, aby mi někdo poradil nedá se nic dělat budu si muset nějak poradit sám.

Uživatelský avatar
chodnik74
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 4975
Registrován: 13 zář 2010 21:30
Bydliště: Napajedla
Kontaktovat uživatele:

Re: BlueScreen problém po update(K-Lite codek pack) WIN 7 32

#18 Příspěvek od chodnik74 »

Předal jsem problém moderátorovi, uvidíme, co nám na to poví ;-)

Mimochodem nelegální SW je jedem z největších zdrojů havěti a problémů, takže je to trochu proti logice fora ;-)
Napiš mi: chodnik74@gmail.com nebo Obrázek

>RSIT<>MBAM<>VirusTotal

Doporučuji:
Obrázek | Obrázek

:!: Postup si raději vícekrát přečtěte a v případě jakýchkoliv nejasností či pochybností se ptejte. ;-) Pokud máte infikovaný počítač nebo se nechová jako obvykle, tak si zálohujte všechny data a pozorně postupujte dle pokynů rádce! :!:

:!: Nepoužívejte utilitu Combofix bez dohledu a doporučení rádce!

:idea: Jste s naší pomocí spokojeni :???: Neváhejte a podpořte forum ZDE.

Pravidla fora: č.1 a č.2

MiliNess
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 4144
Registrován: 15 říj 2009 18:15
Bydliště: Cheb

Re: BlueScreen problém po update(K-Lite codek pack) WIN 7 32

#19 Příspěvek od MiliNess »

Zkus nainstalovat jinou verzi grafického ovladače, jak jsem ti psal (třeba i starší) BSOD je vždy záležitostí jádra operačního systému a nějaký videokodek to nemůže ovlivnit.
Ve tvém případě dochází k vytuhnutí v grafickém ovladači, takže buď grafický ovladač nebo grafický adaptér. Vysoká teplota severního můstku to také může ovlivnit.
Pokud jste s naší pomocí spokojeni, můžete nás podpořit. Informace zde

ko.librik
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 12 dub 2012 22:54

Re: BlueScreen problém po update(K-Lite codek pack) WIN 7 32

#20 Příspěvek od ko.librik »

MiliNess píše:Zkus nainstalovat jinou verzi grafického ovladače, jak jsem ti psal (třeba i starší) BSOD je vždy záležitostí jádra operačního systému a nějaký videokodek to nemůže ovlivnit.
Ve tvém případě dochází k vytuhnutí v grafickém ovladači, takže buď grafický ovladač nebo grafický adaptér. Vysoká teplota severního můstku to také může ovlivnit.
Omlouvám za vztup.
Jsem si vědom a vím:
- mám zakázáno radit
- tu v tomto tématu radí lidé co ví co dělají
- to co napíšu už jsem tu jednou psal a bylo mi to smazáno
- nemá se tu tipovat

Přece jen mi to nedá. Jen doplním, že jsem se pokoušel kontaktovat zakladatele vlákna dvěma SZ, ani jednu nečetl. Takže to napíšu znovu:

K-Lite nově od verze 8.6.0 obsahuje rozšíření systému na dělání miniatur (z videa) Icaros (*.dll). Icaros je taky součástí balíku Shark007. Jen doplním, že autorovi dotazu to začalo dělat po nainstalování aktualizace K-lite a pak též s balíkem Shark007 (ten je vidět v logu v RSITu) a padá mu to právě při vytváření (nebo zobrazování?) těch miniatur, tedy právě při té operaci co má na starosti Icaros.
Dll knihovny Icaros využívají hardwarovou akceleraci grafické karty, takže by to odpovídalo i tomu BSOD.

Píšu to tu, aby se nejdřív prověřila tato možnost, než se začnou prověřovat možnosti jiné, nepravděpobné mi tato možnost nepřijde.

Pokud to nebude Icarosem, tak se omlouvám.

Snad mi to tu znovu nesmáznete :-(

Kikos
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 157
Registrován: 11 srp 2005 07:17
Bydliště: Pévéčko

Re: BlueScreen problém po update(K-Lite codek pack) WIN 7 32

#21 Příspěvek od Kikos »

TO KO.LIBRIK.:díky za radu a moc se omlouvám přehlídl jsem zprávy na SZ, díky vše vyzkouším myslím že na 90% budeš mít pravdu PC se mi chová přesně jak se popisuje prostě po načtení miniatur se to restartuje zkusím odinstalovat jak K-Lite tak Shark a mrknu jestli lze vynechat Icaros balík díky moc za ochotu KIK.

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: BlueScreen problém po update(K-Lite codek pack) WIN 7 32

#22 Příspěvek od Pavuk29 »

To nic nemeni na fakte, ze ko.librik bude respektovat rozhodnutie moderatorov. :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

Kikos
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 157
Registrován: 11 srp 2005 07:17
Bydliště: Pévéčko

Re: BlueScreen problém po update(K-Lite codek pack) WIN 7 32

#23 Příspěvek od Kikos »

TO KO.LIBRIK.:THANX, díky moc měl jsi pravdu stačilo deaktivovat Icaros a už to nepadá ani jsem nemusel nic reinstalovat, díky moc za pomoc a ochotu KIK. :thumbsup:

Uživatelský avatar
chodnik74
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 4975
Registrován: 13 zář 2010 21:30
Bydliště: Napajedla
Kontaktovat uživatele:

Re: BlueScreen problém po update(K-Lite codek pack) WIN 7 32

#24 Příspěvek od chodnik74 »

Děkujeme za vstup, nevěděli jsme o téhle novince. Ale i tak doporučuji vzhledem k vysoké teplotě počítače vyfoukat od prachu vnitřek pc ;)
Napiš mi: chodnik74@gmail.com nebo Obrázek

>RSIT<>MBAM<>VirusTotal

Doporučuji:
Obrázek | Obrázek

:!: Postup si raději vícekrát přečtěte a v případě jakýchkoliv nejasností či pochybností se ptejte. ;-) Pokud máte infikovaný počítač nebo se nechová jako obvykle, tak si zálohujte všechny data a pozorně postupujte dle pokynů rádce! :!:

:!: Nepoužívejte utilitu Combofix bez dohledu a doporučení rádce!

:idea: Jste s naší pomocí spokojeni :???: Neváhejte a podpořte forum ZDE.

Pravidla fora: č.1 a č.2

Zamčeno