Stránka 1 z 1

4.1.35.0-0 na Android 8.1.0 - Nokia 7 Plus čistý Android

Napsal: 26 zář 2018 09:10
od europoint
Dobrý den, dnes jsem nainstaloval Eset Mobile Security, provedl kontrolu, která naštěstí nic závadného nenašla, nicméně mám problém.

Nastavení aplikace jsem neměnil, nechal jsem ji běžet "na pozadí". Ve stavové - informační liště na telefonu vidím její ikonku s textem Maximální ochrana, když jsem se ale podíval na využití baterie, tak vidím, že aplikace vysává baterii - za 1 hodinu 15 minut dvě procenta, za 1 hodinu 20 minut tři procenta - na popředí. Po rozkliknutí vidím, že uvedené údaje se vztahují k Aktivnímu používání, Na pozadí uvedeno 0 minut. Aplikaci jsem měl aktivně zapnutou asi deset minut - prohlídka nastavení, atd.., kontrola všech souborů, atd..

Je to normální chování této aplikace, že stále běží na popředí a vysává baterii v takovéto míře?
Zkusil jsem nyní vypnout v nastavení rezidentní kontrolu, Live grid, atd.. v liště vyskočilo logicky upozornění, že rezidentní ochrana je vypnutá a když se podívám na stav baterie, tak stále vidím, jak aplikace dále využívá baterii na popředí, nyní 1 hodina 26 minut a doba se stále v reálném čase navyšuje.

Zatím odinstalace a prosím o info, jak to s touto aplikací je. Celkem mám nainstalováno bezmála 200 aplikací a za den spotřebují max 15-25 procent kapacity baterie. Prostým násobením to vychází v mém případě u Eset Mobile Security 48 procent baterie za den.


Děkuji.

Re: 4.1.35.0-0 na Android 8.1.0 - Nokia 7 Plus čistý Android

Napsal: 04 říj 2018 19:51
od Tatry03
Predpokladam, ze tak velka spotreba nie je v poriadku.
Pokial sa to nezmenilo po preinstalovani, urcite by som kontaktoval tech. podporu ESETu.