Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

4.1.35.0-0 na Android 8.1.0 - Nokia 7 Plus čistý Android

EMS pro Android / Windows Mobile / Symbian

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
europoint
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 04 črc 2012 08:25

4.1.35.0-0 na Android 8.1.0 - Nokia 7 Plus čistý Android

#1 Příspěvek od europoint »

Dobrý den, dnes jsem nainstaloval Eset Mobile Security, provedl kontrolu, která naštěstí nic závadného nenašla, nicméně mám problém.

Nastavení aplikace jsem neměnil, nechal jsem ji běžet "na pozadí". Ve stavové - informační liště na telefonu vidím její ikonku s textem Maximální ochrana, když jsem se ale podíval na využití baterie, tak vidím, že aplikace vysává baterii - za 1 hodinu 15 minut dvě procenta, za 1 hodinu 20 minut tři procenta - na popředí. Po rozkliknutí vidím, že uvedené údaje se vztahují k Aktivnímu používání, Na pozadí uvedeno 0 minut. Aplikaci jsem měl aktivně zapnutou asi deset minut - prohlídka nastavení, atd.., kontrola všech souborů, atd..

Je to normální chování této aplikace, že stále běží na popředí a vysává baterii v takovéto míře?
Zkusil jsem nyní vypnout v nastavení rezidentní kontrolu, Live grid, atd.. v liště vyskočilo logicky upozornění, že rezidentní ochrana je vypnutá a když se podívám na stav baterie, tak stále vidím, jak aplikace dále využívá baterii na popředí, nyní 1 hodina 26 minut a doba se stále v reálném čase navyšuje.

Zatím odinstalace a prosím o info, jak to s touto aplikací je. Celkem mám nainstalováno bezmála 200 aplikací a za den spotřebují max 15-25 procent kapacity baterie. Prostým násobením to vychází v mém případě u Eset Mobile Security 48 procent baterie za den.


Děkuji.

Tatry03
Rádce
Rádce
Příspěvky: 1164
Registrován: 22 srp 2009 18:06

Re: 4.1.35.0-0 na Android 8.1.0 - Nokia 7 Plus čistý Android

#2 Příspěvek od Tatry03 »

Predpokladam, ze tak velka spotreba nie je v poriadku.
Pokial sa to nezmenilo po preinstalovani, urcite by som kontaktoval tech. podporu ESETu.
----

Odpovědět