Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Rezidentní ochrana po upgradu na Android 4.4

EMS pro Android / Windows Mobile / Symbian

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
kocicak
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 23 črc 2014 12:29

Rezidentní ochrana po upgradu na Android 4.4

#1 Příspěvek od kocicak »

Dobrý den,

mám problém s funkčností rezidentní ochrany po upgradu androidu 4.1 na 4.4. V původním operačním systému běžela aplikace na pozadí (Logo (E) na stavovém řádku), přičemž přes správce úloh nebyla viditelná. Nedala se proto tedy zastavit a bez problémů kdykoliv fungovaly SMS příkazy nebo lokalizace zařízení přes my.eset.com. Po upgradu Androidu na verzi 4.4. se ale aplikace zobrazuje ve správci úloh a lze ji např. hromadně ukončit, když chcete zastavit všechny běžící aplikace na pozadí. Poté pak nefunguje rezidentní ochrana, anti-theft, SMS příkazy ani lokalizace přes web apod.

Zkoušel jsem již aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat, ale k ničemu to nevedlo. Mám telefon LG Optimus G, Android 4.4.2, Eset Mobile Security Premium v. 3.0.964.0-0. Uvítám jakékoliv tipy či rady. V této podobě pro mě aplikace trochu ztrácí význam, jelikož se lehce může stát, že její funkce nebudou dostupné.

Díky
Venca

Buchtič_ESET
Technik
Technik
Příspěvky: 126
Registrován: 03 říj 2013 12:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezidentní ochrana po upgradu na Android 4.4

#2 Příspěvek od Buchtič_ESET »

Dobrý den,
Pro diagnostiku problému budeme potřebovat více dat. Prosím zašlete přímo z ESET Mobile Security žádost na technickou podporu. Tímto způsobem se odešlou diagnostická data z daného zařízení.
Děkujeme

Buchtič_ESET
Technik
Technik
Příspěvky: 126
Registrován: 03 říj 2013 12:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezidentní ochrana po upgradu na Android 4.4

#3 Příspěvek od Buchtič_ESET »

Dobrý den,
Jedná se o chybnou implementaci Androidu ze strany výrobce. Správce úloh má ve vašem případě vyšší oprávnění než aplikace s oprávněním Správce zařízení.

Odpovědět