Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Platformy

EMS pro Android / Windows Mobile / Symbian

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
hranolka1407
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 25 črc 2013 16:05

Platformy

#1 Příspěvek od hranolka1407 »

Zdravím,
chtěl bych vědět, jestli se plánuje vývoj ESETu i na platformu Windows Phone 8 ? Pokud ano, kdy má být aplikace vydána, a jste schopni její vývoj urychlit ?
Předem děkuji za odpověď

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Platformy

#2 Příspěvek od vyosek »

Zdravim,

tema jsem presunul do spravne sekce a jelikoz kolega Johny se jiz k tomuto vyjadril, dovolim si jej citovat
Johny_ESET píše:Dobrý den,
nejde vůbec o nás, pokud by byla možnost, připravili bychom produkt i pro Windows 8. Windows Phone 8 je však zatím uzavřenou platformou (stejně jako v případě iOS). Společnost Microsoft si řeší bezpečnostní otázku sama kontrolou aplikací ve Windows Store. Aktuálně tedy není možné na Windows Store uveřejnit a distribuovat jakoukoliv bezpečnostní aplikaci pro tento systém. To se, předpokládám, v blízké budoucnosti nezmění.
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

petrbenaukro
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 24 úno 2014 22:36

Re: Platformy

#3 Příspěvek od petrbenaukro »

Dobrý večer,
tak jsem naivka koupil dvě licence pro Windows Mobile. Vůbec mě nenapadlo že v osmičkách nepoběží. Změnilo se něco od července 2013?

Buchtič_ESET
Technik
Technik
Příspěvky: 126
Registrován: 03 říj 2013 12:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Platformy

#4 Příspěvek od Buchtič_ESET »

Dobrý den,
Stejně jako v případě iOS se nic nezměnilo ani u Windows Phone. Protože veškeré aplikace na iTunes/Marketplace podléhají certifikaci ze strany výrobce, je prakticky vyloučena možnost infiltrace zařízení. Pokud by náhodou škodlivý kód pro danou platformu existoval, vzhledem k uzavřenosti těchto operačních systémů by stejně neměl žádné oprávnění pro manipulaci se systémovými soubory, uživatelskými daty atp. a nemohl napáchat žádné škody.
Ze stejného důvodu společnost ESET zatím nenabízí antivirové řešení pro platformu iOS a Windows Phone. Ostatní výrobci bezpečnostního software nabízejí nejvýše vlastní verzi internetového prohlížeče, aplikace pro vzdálené nalezení telefonu, zálohování kontaktů atp. Nejedná se však o klasické antivirové programy.

Odpovědět