Stránka 1 z 1

Antitheft

Napsal: 09 črc 2012 10:46
od kuik
Zdravím, chci se zeptat, je možné dohledat pomocí funkce Antitheft mobilní telefon v případě krádeže?

Re: Antitheft

Napsal: 11 črc 2012 14:06
od Johny_ESET
Ahoj,
ano, je. Modul Anti-theft podporuje následující SMS příkazy, které stačí poslat na ukradený telefon s ESET Mobile Security:

eset lock password - zamknutí ukradeného telefonu,

eset find password - lokalizace telefonu, zpět přijde odkaz do Google Maps s umístěním telefonu,

eset wipe password - kompletní smazání všech dat (factory reset),

kdy password je nastavené bezpečnostní heslo v ESET Mobile Security.


Uživatelské příručka, kde je vše popsáno je ke stažení zde:
http://download.eset.com/manuals/eset_e ... de_csy.pdf

Re: Antitheft

Napsal: 13 srp 2012 17:53
od Molak
Zdravím,
Chtěl bych se zeptat, jak přesně funguje ochrana proti odinstalování programu Eset Mobile Security. Jedná se pouze o ochranu před přímou odinstalací z telefonu, nebo je také možné ochránit před odebráním z telefonu při kompletním formátování paměti (například jako u programu Cerberus)? Potom jsem se chtěl zeptat, jestli funguje GPS lokalizace telefonu i když je telefon vypnutý?
Děkuji a přeji příjemný den

Re: Antitheft

Napsal: 14 srp 2012 14:54
od Johny_ESET
Ahoj,
ochrana je jen před přímou (ruční) odinstalací z telefonu. Při resetu, respektive návratu k továrnímu nastavení není možné zabránit odinstalaci. Platí pro nerootnuté telefony, EMS rootnuté telefony prozatím nepodporuje.

Pokud je telefon vypnutý, nelze ho samozřejmě lokalizovat. Pro lokalizaci zařízení se používá Wifi/Data nebo GPS modul. Po vypnutí telefonu přirozeně tak není možné získat informace o umístění.

Re: Antitheft

Napsal: 28 bře 2015 17:05
od smg5
Zdravím,
co se tyka esetu - pokud mam nastavene sifrovani telefonu (Samsung galaxy s5 mini -> menu - zabezpeceni - sifrovat zarizeni) a bude mi napr odcizen telefon - bude mozne aktivovat sms prikaz wipe? Nebo se stane, ze ho odeslu a nebude fungovat, protoze se bude muset zadat heslo meho zarizeni (ktere odblokuje to sifrovani), aby se provedlo tovarni nastaveni? Jelikoz to sifrovani telefonu zabranuje vymazani dat a pokud chci provest tovarni nastaveni, musim zadat heslo. Tudiz se obavam, ze to bude blokovat funkci sms vymazani, kdyz mam ssstem zasifrovany... Nebo ten antith. je schopen tuto funkci obejit a stejne provede to tovarni nastaveni? Dekuji a a info