Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Přenesitelnost

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Slouka
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 19 kvě 2014 19:09

Přenesitelnost

#1 Příspěvek od Slouka »

Zdravím,
mám dotaz ohledně přenesitelnosti produktu ESET Smart Security.

Chtěl bych obj. 2 klíče na jeden rok, ale s tím, že na jednom PC bude trvale jeden klíč, ale na mém PC již jen asi půl roku, proto se ptám, zdali půjde licence na tomto PC zrušit a aktivovat ji na novém PC.

Děkuji předem za odpověď.

Tatry03
Rádce
Rádce
Příspěvky: 1164
Registrován: 22 srp 2009 18:06

Re: Přenesitelnost

#2 Příspěvek od Tatry03 »

Pokial sa nemylim, tak s tym by nemal byt ziadny problem.
Treba si len postrazit, aby nedoslo k pokusu aktivovat licenciu na novom zariadeni, pokial je este aktivna na tom povodnom.
:-)
----

Buchtič_ESET
Technik
Technik
Příspěvky: 126
Registrován: 03 říj 2013 12:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenesitelnost

#3 Příspěvek od Buchtič_ESET »

Dobrý den,
Pokud ze starého počítače produkt ESET odinstalujete, můžete jej nainstalovat na počítač nový a aktivovat stávajícími licenční údaji.

Jan_Melichar
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 18 úno 2016 17:14

Re: Přenesitelnost

#4 Příspěvek od Jan_Melichar »

Dobrý den,

mám zakoupenou multilicenci na 3 počítače (ESET Family Security Pack) a jeden počítač se mi rozbil a je neopravitelný. Je možné v tomto případě použít licenci z tohoto rozbitého počítače na nový (nelze ji ze starého odinstalovat, protože už nenabootuje) nebo musím zakoupit novou licenci? Děkuji za radu.

Honza

Buchtič_ESET
Technik
Technik
Příspěvky: 126
Registrován: 03 říj 2013 12:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenesitelnost

#5 Příspěvek od Buchtič_ESET »

Dobrý den,
licence není vázána na hardware. Pokud již na původním počítači produkt ESET neběží, můžete jej nainstalovat na počítač nový a použít pro aktivaci stejné údaje.

Odpovědět