Stránka 1 z 1

FB scanner

Napsal: 11 lis 2012 21:44
od otipkavasek
Dobrý den, po nainstalování Smart Security 6 jsem ze zvědavosti zapl ochranu sociálních sítí. Teď mi ale chodí stále maily, že mi kdysi někdo poslal nejakou nebezpečnou zprávu, mám celý mail zahlcený, proto bych tuto službu chtěl vypnout, jak to prosím udělám? Děkuji Otipka

Re: FB scanner

Napsal: 12 lis 2012 10:32
od Johny_ESET
Dobrý den,
aplikace ESET Ochrana sociálních sítí je integrována po odsouhlasení do vašeho FB profilu. Tzn. je nutné se přihlásit na FB a zvolit "Nastavení účtu". Zde pak přejděte na aplikace a u "ESET Social Media Scanner" klikněte na křížek a zvolte "Odebrat".

Případně můžete v aplikacích kliknutím na "Upravit" nastavit posílání upozornění. Kliknutím na název aplikace se pak dostanete přímo do jejího nastavení a zde na záložce "Settings" můžete opět upravit na co Vás bude aplikace upozorňovat.

Re: FB scanner

Napsal: 12 lis 2012 11:53
od KEO
Ako moze byt ochrana integrovana do FB profilu ? Ma Eset dohodu s FB, ze to ma priamo na urovni serveru ? Neni to len plugin do internetoveho prehliadaca ?

Re: FB scanner

Napsal: 12 lis 2012 12:47
od otipkavasek
Děkuji za odpověď, vypnul jsem pouze upozorneni na mail.

Re: FB scanner

Napsal: 26 úno 2013 19:53
od Tatry03
V sucasnosti sa vela hovori o Facebooku ako o moznom smere utoku, nakazenia pocitaca.
A ako su na tom ine socialne siete? Napriklad tuzemske Pokec, atlas a podobne? Neregistrujete pokusy o infiltraciu aj z tychto webov?

Re: FB scanner

Napsal: 04 bře 2013 07:02
od Laco_ESET
Dobrý den,

v současné době neregistrujeme pokusy o infiltraci z těchto sítí.


S pozdravem,
Ladislav Jukl
Specialista technické podpory