Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

EIS12

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Tatry03
Rádce
Rádce
Příspěvky: 1066
Registrován: 22 srp 2009 18:06

EIS12

#1 Příspěvek od Tatry03 »

ESET vydal aktualizovany rad produktov EIS12, ESSP12, NOD32 Antivirus 12:
:arrow: https://www.eset.com/cz/o-nas/pro-novin ... omacnosti/
Inovovaná řada nabízí uživatelům posílenou vícevrstvou ochranu, vylepšené monitorování domácí sítě, nový bezpečnostní přehled a řadu dalších funkcí.
„Naše produkty jsme postavili tak, abychom poskytovali výhodnější řešení oproti nativnímu ochrannému systému Windows a ukázali uživatelům, že vícevrstvý přístup ke kybernetické bezpečnosti dokáže bojovat i s těmi největšími hrozbami, které existují,“ uvedl Krištofík. Nejnovější verze bezpečnostních produktů společnosti ESET pro domácnosti nabízí nové funkce i vylepšení těch stávajících:

Bezpečnostní přehled – poskytuje uživatelům přehled o tom, co spuštěná ochrana ESET aktivně detekovala a blokovala. Dále uživatel získá přehled o dalších funkcích, jako jsou například právce hesel, ochrana proti krádeži nebo rodičovská kontrola.
Vylepšená instalace – dle výkonu daného zařízení lze dobu instalace bezpečnostního softwaru zkrátit až o 40 %.
Monitorování připojení v domácnosti – nejnovější bezpečnostní řešení od společnosti ESET umožňuje uživatelům testovat zranitelná místa chytrých zařízení připojených k routeru, jimiž mohou být například slabá hesla, a následně navrhuje možné opravy. Umožňuje také uživatelům najít chyby v zabezpečení portů, známé chyby zabezpečení firmwaru, škodlivé domény, slabá nebo výchozí hesla routerů a napadení malwarem.
Soulad s GDPR – všechny produkty společnosti ESET jsou v souladu s GDPR.
----

Odpovědět