Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

převod peněz

http://www.hoax.cz

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
riccid
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 09 bře 2010 17:00

převod peněz

#1 Příspěvek od riccid »

tak si počtěte, co mi došlo, z adresy :

Vážený příteli,

V první řadě chci poděkovat za zvážení mého návrhu. Jeden aspekt bych se chtěl mluvit, je partnerství. Pevně věřím v sílu a ducha partnerství v podnikání. Partnerství, je to všechno o vzájemné porozumění, vzájemné úsilí / příspěvek a vzájemné výhody pro všechny strany zapojené do partnerství. Na tuto poznámku, chtěl bych, abychom pracovali jako tým, v honbě za tento zájem s maximální profesionalitou, transparentnost, odpovědnost a důvěrnosti.

První, co udělám, je vám seznámit s kompletní informace (obecný přehled) této transakce tak, aby vám základy, na nichž učinit konkrétní rozhodnutí.

Já se s vámi o zemřelém zákazníkovi xxxxx, a investice se pod naši správu bank. Ještě jednou bych zdvořile požádat, abyste obsah tohoto mailu důvěrné a respektovat integritu informací, že jste přišel jako výsledek tohoto dopisu. Já jsem Vás kontaktovat samostatně a nikdo se o tomto sdělení bych rád intimní vám některé skutečnosti, že věřím, že by bylo zajímavé pro vás.

V xxxxxxxxxxxxxxx přišel do naší banky, aby se zapojily do obchodních jednání s našimi divize privátního bankovnictví. Ten nás informoval, že měl finanční portfolio 18,3 milionu amerických dolarů, který si přál, aby se nám otočit (investovat) na jeho účet. Byl jsem přidělen důstojník na jeho případ kvůli jeho vysokým čistým jměním profil, jsem udělala celou řadu návrhů v souladu s mými povinnostmi de-facto hlavní operační důstojník soukromého bankovního sektoru, a to zejména s ohledem na objem finančních prostředků si přál, aby do naší banky. Potkali jsme se mnohokrát před každým investice byly umístěny. Já jej podnítil k růstu zvážit různé fondy s nejlepší hodnocení. Zvýhodněné trasy v mém poradenství pro zákazníky, je začít na základě vyhodnocení údajů o 600 tradičních akcií a dluhopisů 300 manažerů a vedoucích alternativních investic. Založené na mou radu, jsme se točil kolem peněz různé příležitosti a udělal zajímavé marže pro naši první měsíce provozu, naběhlé úroky a zisk činil tento bod na 22,5 milionu amerických dolarů, to rozpětí nebyl plný potenciál fondu, ale on toužil po nízké riziko zaručena návratnost investic.

Při splatnosti několik oznámení bylo odesláno k němu, a to i během války (americké a irácké války), čtyřmi lety (2003). Znovu po válce další oznámení bylo zasláno a ještě žádná odezva přišla od něho. Okamžitě jsem prošel za úkol lokalizovat ho vnitřní vyšetřování oddělení xxxxxxxxxxxxxxxxxx a jeho rodina byli zabiti během války v výbuch bomby, které zasáhly jeho domova v xxxxxxxxxxxxx, kde je jeho osobní ropný vrt byl. Banky okamžitě zahájila vyšetřování možných přežívajících nejbližším příbuzným, aby upozornil na situaci, a také, aby přišla žádat o jeho majetek. Pokud jste obeznámeni s privátního bankovnictví záležitosti, těch, kteří navštěvujete naše služby obvykle preferují anonymitu, ale také několik úrovní odloučení od konvenčních postupů.

V jeho bio-data formuláře, on uvedeny žádné příbuzné. V oblasti privátního bankovnictví, otevření účtu u nás znamená, nikdo nebude vědět, o jeho existenci. Účty jsou jen zřídka se konalo pod názvem; vkladatelů využívání čísel a kódů, aby anonymní účty. Tato banka dokonce dává na výběr vkladatelů s jejich e-mail poslaný k nim nebo držené v bance samotné, zajistit, že neexistují žádné stopy účtu a jak jsem řekl, zřídka se jmenuje nejbližší příbuzné. Privátního bankovnictví klientům kromě není jmenování nejbližším příbuzným také obvykle ve většině případů ponechat závěti v naší péči, v tomto případě, naše nyní zesnulý zemřel v klient-zůstavitel. V souladu s našimi vnitřními procesy na účet držitelů, kteří zemřeli, budeme zřízený vlastní vyšetřování v dobré víře určit, kteří by měli mít právo žádat o majetek. Toto šetření se v posledních měsících bylo neplodné. Máme naskenované každém kontinentu a využili našich soukromých společností šetření affiliate se dostat k jádru problému. Je zcela jasné, že se náš drahý klient zemřel bez známé nebo identifikovatelných člena rodiny.

Toto opustí mě jako jediná osoba s úplný obraz toho, co je aktuální situaci ve vztahu k portfoliu a pozdní příjemce vkladu. Podle praxe, bude soukromého bankovního sektoru do konce letošního roku vysílání žádost o výpis z nároku na xxxxxxxxxxxxx, není-li získat životaschopné tvrdí, že bude s největší pravděpodobností vrátí vklad na řízení xxxxxxxx To bude následek peníze vstupu xxxxxxxxxxx účetní systém a portfolio bude z ruky a z divize privátního bankovnictví. Co mi vadí nejvíc, je, že v souladu se zákony své země po uplynutí šesti (6) letech finanční prostředky budou vráceny do vlastnictví xxxxx vlády v případě, nikdo se vztahuje na tvrzení fondů. To se nestane, pokud jsem svou cestou.

Hlavně si přeju, aby se k vám bude zavánět z neetických postupů, ale chci, abyste něco pochopit. Je to jen zvenčí bankovním světě, kteří zjistí, vnitřní politiky bankovním světě aberrational. Svět na privátní bankovnictví, zejména s sebou nese obrovské odměny pro ty, kteří sedí na židlích a dohlížet na některých některých portfolií. Měli byste začali už dát dohromady obecný směr, co navrhuji. Tam je US $ 22,500,000.00 vklad jen ležet nevybral. Tato banka utratila velké množství peněz, se snaží sledovat zemřelého rodiny, mají prošetřit několik měsíců a byly nalezeny žádné zjistitelné člena rodiny. Šetření skončilo.

Můj návrh, jsem připraven poskytnout potřebné informace, aby vás jako nejbližší přežívající vztah. Jsem také navrhuje, aby po úspěšném provedení obchodní dohodu a peníze na účtu, budou finanční prostředky vyplaceny v poměru 30/70, 30% finančních prostředků půjde k vám nabízí sám sebe jako nejbližší příbuzný a poskytování devizový účet především offshore účet pro bezpečný převod finančních prostředků a 70% bude pro mě. Prosím, dejte mi vědět na vaše další korespondenci, pokud výše uvedené rozdělení poměr je v pořádku, protože si tím můžeme jemně doladit-to na základě našich interakcí zapouzdřit máte jakýkoliv problém s ním. V návaznosti na hlavní plán pro toto řešení jsem při pohledu na bankovní transakce, které mají pochopení s mou bankou jako první bod přenosu odkládat obočí, které mohou být zvýšeny, nebo aby se zabránilo zbytečným výslechu.

Jsem si vědom důsledků tohoto návrhu. Ještě jednou jsem se zeptat, že pokud zjistíte, že není zájem o tento projekt, který by měl odstranit tento mail a zapomenout, že jsem stále s vámi, ptám se, že nemusíte být mstivý a destruktivní. Neničte mé kariéře, protože nemáte schválit mého návrhu. Nejsem zločinec a co dělám, nenacházím proti dobrým svědomím, může to být pro tebe těžké pochopit, ale dynamika mého průmyslu vyžaduje, aby tento krok udělám. Takové příležitosti pocházet pouze ty, tak jednou za život. Nemohu nechat tuto příležitost projít mě. Jednou jsem se ocitl zcela pod kontrolou svůj osud. Tato šance Nepůjdeme mě a prosím dejte mi chybí moje šance, pokud nebudete pracovat se mnou, dejte mi vědět a nechte mě jít dál se svým životem. Jsem rodinný typ člověka, a to je příležitost, aby jim poskytl nové příležitosti. Mám hodnotili rizika a nebezpečí jen jsem se tady od vás odmítá, aby se mnou a varování mé banky. Pokud se mi pozitivní signály, dám vám relevantní modus operandi zahájit tento proces vedoucí k závěru.

Posílám Vám tento mail není bez míru strachu, jaké budou důsledky, ale vím, že ve mně není nic neriskuje nic nezíská a že úspěch a bohatství nikdy snadné, nebo na talíř zlata. To je jedna pravda jsem se naučil od své klienty privátního bankovnictví. Don't zradit svou důvěru. Očekávám Vaši odpověď.

S pozdravem,



Patrick Chan
Naposledy upravil(a) riccid dne 11 bře 2010 05:58, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Unlimited_Killer
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1969
Registrován: 24 srp 2009 16:18

Re: převod peněz

#2 Příspěvek od Unlimited_Killer »

Jak vidno, překladače do češtiny zatím nic moc. :D :roll:
inactive

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: převod peněz

#3 Příspěvek od Čarls »

Jak to proleze tak do spam filtru na schránce a Shift + Delete na mail :wink:
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

Odpovědět