Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Podvodna stranka na nete

http://www.hoax.cz

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
citizen
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 105
Registrován: 22 čer 2009 18:33

Podvodna stranka na nete

#1 Příspěvek od citizen »

Dufam ze to tu moze byt ked nie tak to zmazte, alebo presunte. Minule ste na webe viry.cz pisali o tomto http://viry.cz/go.php?p=viry&t=novinka&id=2638
bol som svedkom ako som si hladal inzeraty a naskytla sa mi tato stranka klikol som nanu a prebiehal presne opisovany proces. ved sledujte screeny.Som trosku paranoidny a tak som hned zapol malwarebytes :D ale tak uz som ho 3 mesiace nespustal tak ho vyuzijem.Ale je zaujimave ze sa to dostalo az na sk domenu myslel som si ze sa to stava prevazne na roznych com org net strankach.
Přílohy
podvod3.JPG
(124.83 KiB) Staženo 889 x
podvod2.JPG
(143.79 KiB) Staženo 889 x
podvod.JPG
(64.77 KiB) Staženo 889 x
Tykat.

betinka
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 194
Registrován: 03 srp 2009 09:19

Re: Podvodna stranka na nete

#2 Příspěvek od betinka »

No, stalo sa to aj mne, ale hneď som to zavrela. (nemala som aj tak, takéto skúsenosti) :D
Obrázek
Obrázek
"Ak nechceš vírusy, nestačí ti antivírus, firewall, antispyware..., dôležitý je hlavne rozum."
Ale potom neviem kde je chyba :D

Uživatelský avatar
riffman
VIP
VIP
Příspěvky: 3203
Registrován: 20 říj 2004 07:00
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvodna stranka na nete

#3 Příspěvek od riffman »

stranka uz je v pohode, rekl bych...
Give us a chance to live
Give us a chance to die
Give us a chance to be free
Without fire from the sky
Give us a chance to love
Give us a chance to hate
Give us a chance, before you kill us all

Honza PC
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: 04 pro 2007 18:47
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: Podvodna stranka na nete

#4 Příspěvek od Honza PC »

:) Měl jsem podobný problém,ale s jinou stránkou na podobném principu a to i včetně varování napadení PC a nutného stažení souboru pro vyčištění od viru. Je to docela zábavné jak to pořád opakuje dokola a opakovaně stránka nabízí stažení SW na odstranění tzv.havěti.Pak jsem večer preventivně zkontroloval PC a samozřejmě nic se nestáhlo.Jen se nesmí při zobrazení takové stránky na netu hned klikat na všechno možné a s klidnou hlavou řešit problém. :lolsign: :guitar:

citizen
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 105
Registrován: 22 čer 2009 18:33

Re: Podvodna stranka na nete

#5 Příspěvek od citizen »

lenze vies nastava problem ked na takuto stranku klikne napr moja mama alebo otec.alebo dochodca ktory sa po veceroch uci s inymi dochodcami nove veci.to su ludia ktory tomu vobec nerozumeju.takisto pred dvoma rokmi by som to stiahol.dost neskoro som zacinal s netom a pomaly sa clovek uci.este dobre ze som natrafil na tuto stranku.
Tykat.

Odpovědět