Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

napis mi a poslu ti fotku

http://www.hoax.cz

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
sovic
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 19 dub 2009 22:19

napis mi a poslu ti fotku

#1 Příspěvek od sovic »

Zdravim, tohle mi dnes prislo na gmail...proslo to spam filtrem, tak nevim...prej koukala na muj profil, ale nevim tedy kde...nevite nekdo o tom neco? google nic nenasel...

Kód: Vybrat vše

Ahoj
Mé jméno je miss Tina. Ještě pohled na váš šíření, budu rád, aby se stal příteli, může být více jak krát pokračuje.
Napište, prosím, zpět na mě můj Email Box ok, (tina.higo@yahoo.co.uk) Takže l vám můj obrázek a budete vědět, kdo am.hope l vidět Váš mail OK.
Vy Lonely
tina.higo@yahoo.co.uk

Hello
My name is miss Tina. haven look at your prolife, i will like to become a friend, may be more as times goes on..
Please write back to me through my Email Box ok,(tina.higo@yahoo.co.uk) So that l will give you my picture and for you to know who l am.hope to see your mail OK.
Yours Lonely
tina.higo@yahoo.co.uk

iwigirl
VIP
VIP
Příspěvky: 331
Registrován: 25 dub 2005 18:27
Bydliště: Praha-Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: napis mi a poslu ti fotku

#2 Příspěvek od iwigirl »

jasný spam, pokud na uvedenou adresu napíšeš, už se spamu nikdy nezbavíš :)
:arrow: Chcete se stát vzorným návštěvníkem? Podrobnosti naleznete ZDE.
:arrow: VIRY řešte zde na fóru, pokud máte technický dotaz či dotaz související s chodem fóra, pište na iwi(zavináč)forum.viry.cz
:arrow: pomohla Vám moje rada? podpořte fórum smskou, přes SuperCash nebo nově přes PayPal :)
__________________________________________

carox
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 17 kvě 2009 11:14

Re: napis mi a poslu ti fotku

#3 Příspěvek od carox »

Tak tohle mi za poslední týden přišlo do obou mých e-mailů 3x. Pokaždé jiný odesílatel. :twisted:

carox
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 17 kvě 2009 11:14

Re: napis mi a poslu ti fotku

#4 Příspěvek od carox »

Zrovna mi tato zpráva došla i jako zpráva na profil na lide.cz

Krakken
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 04 kvě 2010 20:49

Re: napis mi a poslu ti fotku

#5 Příspěvek od Krakken »

Přišlo mi něco podobného a anglicky
Hello Kraken,

good3000 sent you a message.

--------------------
Subject: danilla121_best@yahoo.com

Hello.
My name is Miss danilla ,i saw your profile today and became intrested in
you,i will also like to know you more,and i want you to send an email to my
email address so i can give you my picture for you to know whom i am.Here is my
email address(danilla121_best@yahoo.com) i believe we can move from here. I am
waiting for your mail to my Email address above. Remeber the distance or colour
does not matter but love matters alot in life Yours Love. pls i will like you
to contact me back with this email address(danilla121_best@yahoo.com) thanks.
--------------------

Krakken
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 04 kvě 2010 20:49

Re: napis mi a poslu ti fotku

#6 Příspěvek od Krakken »

odepsal jsem v mylném předpokladu že se chce seznámit.
A přišlo tohle.S fotkama černošky.
Můj drahý

Díky za odpověď můj dotaz, jak je všechno tam ve vaší zemi a den, věřím, máte pěkný moment, a že atmosféra tam ve vaší zemi, je velmi pěkný dnes? Důl je trochu teplo tady v Dakar Senegal.

Mé jméno je Miss Danilla Williams Já jsem (23yrs), ale věku nezáleží na skutečný vztah, takže jsem pohodlně se svým věkem, já jsem z z Libérie v západní Africe, 5.6 ft vysoký, čokoláda v pleti, velmi atraktivní, jediné, (nikdy vdaná) a nyní žije v uprchlickém táboře zde v Dakaru v Senegalu v důsledku předčasné smrti své milované rodiče ze strany povstalců. Mezi mé záliby patří tenis, plavání, čtení a vedení domácnosti


Můj zesnulý otec Dr.Daniel Williams, který byl předsedou generální ředitel WILLIAMSCOCOA Industry, Ltd, v Monrovia, on byl také osobní poradce bývalé hlavy státu před povstalci zaútočili našem domě jeden ranní a zabil mou matku a mého otce ve studené blood.It jen mě, že je naživu, a teď se mi podařilo, aby se moje cesta do blízkosti země, Senegalu, kde Odjíždím teď za uprchlíka podle otce reverenda péči a já jsem s použitím svého počítače poslat tyto zpráva pro vás . a já budu prosit pastor Rev kostela, aby mi přijímat hovory od vás, abych vám může dát telefonní číslo kostela, aby mi zavolal, takže můžeme mluvit více o nás

Chtěla bych se dozvědět více o you.Your Výhody a nevýhody, záliby a co děláte v současné době. Řeknu vám více o sobě ve svém příštím mail. Přiložené zde je můj obrázek.

Doufat, že slyším od vás nejdřív
Tvůj navždy Danilla





My dear

Thanks for replying my request,how is everything over there in your country and the day, i believe you are having a nice moment and that the atmosphere over there in your country is very nice today? Mine is a little bit warm over here in Dakar Senegal.

My name is Miss Danilla Williams i am (23yrs) but age doesn't matter in a real relationship, so i am comfortable with your age, I am from from Liberia in west Africa , 5.6ft tall, chocolate in complexion, very attractive, single, (never married ) and presently living in the refugee camp here in Dakar Senegal as a result of the untimely death of my beloved parents by rebels. My hobbies are Tennis, Swimming, reading and homemaking


My late father Dr.Daniel Williams who was the chairman managing director of WILLIAMSCOCOA INDUSTRY LTD ,in Monrovia,he was also the personal adviser to the former head of state, before the rebels attacked our house one early morning and killed my mother and my father in cold blood.It was only me that is alive now and I managed to make my way to a near by country SENEGAL where i am leaving now as a refugee under a Reverend father's care and i am using his computer to send these message to you. and i will plead with the Rev pastor of the church to allow me recieve calls from you so that i can give you the telephone number of the church to call me so that we can talk more about ourselves

I would like to know more about you.Your likes and dislikes, your hobbies and what you are doing presently. I will tell you more about myself in my next mail. Attached here is my picture.

Hoping to hear from you soonest
Yours forever Danilla

Krakken
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 04 kvě 2010 20:49

Re: napis mi a poslu ti fotku

#7 Příspěvek od Krakken »

V příštím emajlu očekávám nějakou zpoplatněnou linku na kterou bych měl volat.

Odpovědět