Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Podezřelý email

http://www.hoax.cz

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Podezřelý email

#1 Příspěvek od Čarls »

Ahoj zdravím přišel mi podezřelý email žádný balíček ze zahraničí nečekám co jsem měl již dorazilo Můžete to prosím prověřit norton otevření vebu a zadání karty a platby zavřel stejně bych nic nezadával email je v příloze bez hesla vypadá to na nový pokus lákání zadání karty atd to jediný sem stihl vidět

Zatím měj se všici

Čárls
Přílohy
Balíček nebylo možné doručit 24.10.2020.rar
(4.66 KiB) Staženo 202 x
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118198
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Podezřelý email

#2 Příspěvek od Rudy »

Ahoj.
Asi máš pravdu. Pokud ti není známo, že bys měl někde něco objednáno, bude to nejsíš nějaký podvod. Smaž to a dále na to nereaguj. A jak se jinak máš? :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: Podezřelý email

#3 Příspěvek od Čarls »

No jako pracující stojí to nyní za prd roušky a nebo respirátor celej den v práci na hubě Bejt to po staru tak sem v důchodu a užívám si
Co vy tady stále fungujete, jak tak koukám Občas sem zabrousím na kouknut co se kde pohybuje za havěť a problémy ale už bych se v tom asi nevyznal jak člověk z toho jednou vypadne stratí přehled Jinak vira sem nechytl dlouhý léta asi je to tím že nelezu kam nemám a Norton security je dobrej vyhovuje mi.
Pozdravuji všechny ať se daří boj s havětí
Karel
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118198
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Podezřelý email

#4 Příspěvek od Rudy »

Tak já už jsem v důchodu skoro 3roky, dělám ještě jako OSVČ, zatím jsme jako rodina zdrávi, děti jsou už z domu a mám 2 vnučky. Jinak všechno postaru. Měj se hezky a pokud možno hodně zdraví! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: Podezřelý email

#5 Příspěvek od Čarls »

Děkuji tobě taky nic jiného snad ani není třeba já ještě dva roky a du do předčasnýho taky Mám toho za ty roky za soustruhem dost
Tak ať se vám daří
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118198
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Podezřelý email

#6 Příspěvek od Rudy »

Díky, Čárlsi! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět