Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Podezřelé přihlášení

http://www.hoax.cz

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
kubikgin
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 15 kvě 2015 14:24

Podezřelé přihlášení

#1 Příspěvek od kubikgin »

Zdravím , mám obavy o moje soukromí , v nedávné době jsem dostal email od googlu o neoprávněném přihlášení odněkud z Bulharska (domnívám se že to byl stejně Tor , nebo proxy takže je jedno odkud) a všiml jsem si že najednou mám všechny emaily přečtené , a to jsem měl asi 1200 nedůležitých emailů nepřečtených , napřed jsem si myslel že to může být nějaká chyba , nebo že si to dokonce nepamatuju , ale nedávno mi přišel další mail , tentokrát ze hry Guildwars 2 o autorizaci přihlášení z jakéhosi města Fuzhou , a v tu chvíli jsem si to dal všechno dohormady a došlo mi že moje údaje byly nejspíš rozprodány , nebo jeden člověk využívá mých přístupových údajů . jelikož mi zatím není 18 tak toho nemá moc co získat ale stejně se bojím o moje soukromí , naštěstí mám více emailů takže nenapadl žádné sociální sítě . Počítač zkusím projet MBAMem a uvidím , zatím prosím o pomoc vás , děkuji

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 112147
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Podezřelé přihlášení

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Jako první proveďte přeheslování mailu, nebo mailů, používáte-li stejné heslo pro více schránek. Pak vytvořte nové vlákno zde: http://forum.viry.cz/viewforum.php?f=13 a vložte do něj log FRST: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=24&t=132509 .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět