Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Podezřelý email

http://www.hoax.cz

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
superhelmut
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 29 bře 2015 15:17

Podezřelý email

#1 Příspěvek od superhelmut »

Dobrý den,
mám podaných několik inzerátů na ****.cz a včera mi na jeden z nich přišla odpověď, ze které následně vznikla tato diskuze.
Může mi zde někdo vysvětlit co to jako je? Inteligentní robot? Blbý člověk?

Debata:

On:
Hi,I saw you ad on site and i will like to know how much you are willing to sell it for me in euro


Já:
Hi,
1. Where are you from?
2. What drum do you want? I sell two drums.


On:
Thanks for your response.I am from USA and kindly get back to me your paypal email i will paying you directly into your PayPal account without any delay.Get back to me with the details below :

Name:
PayPal Email address
Total Cost of the item.

Or you can send me a paypal money request, so once I receive the details I will go ahead with the payment through PayPal and then I will contact my shipping company after you get the payment. I will need your home address for the item to be Picked Up by the Shipping Company..Awaiting your response

Já:
And what drum do you want?
If can I ask you, how did you discovered my insertion?


On:
I want the Mapex Black and i want you to know that my shipping company will be coming from your address for the pickup,All i need is your paypal name and email so that i can proceed with the payment without any delay and also your address for the pickup.awaiting your response.

Já:
Can you answer all questions?


Děkuji za reakce.
Naposledy upravil(a) vyosek dne 29 bře 2015 17:13, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstranen reklamni link, neni podstatny pro reseni mailu

DamaluCZ4004
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 29 bře 2015 15:56

Re: Podezřelý email

#2 Příspěvek od DamaluCZ4004 »

Na mě osobně to působí hodně zvláště bejt tebou to ignoruji a email od odesílatele si blokuji.

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: Podezřelý email

#3 Příspěvek od motji »

Ignorovat, neodesílat žádné informace o účtu. Osobně bych asi na žádné nabídky z ciziny neodpovídala.
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Odpovědět