Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Surveys

http://www.hoax.cz

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
bruska12
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 15
Registrován: 27 zář 2013 23:11

Surveys

#1 Příspěvek od bruska12 »

Zdravím, omlouvám se že to píšu sem neboť to sem nejspíše nepatří,ale nevim kam jinam to napsat. Už vážně dlouho se snažím najít způsob jak se zbavit těch surveys které my vyskočí když si chci něco stáhnout, ale ještě jsem nenašel nic co by tomu pomohlo. Buď to jsem našel odkazy na soubory s viry, nebo to nefungovalo, nebo to byl jen další odkaz na survey :shock:

Proto prosíím neví někdo jak ty surveys úspěšně a bezplatně odstranim? :cry: Hlavně my prosím nepište ať zkusím google.. :D

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: Surveys

#2 Příspěvek od vyosek »

Zdravim :)

Je to problem v tomto PC http://forum.viry.cz/viewtopic.php?t=133030 :???:
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

bruska12
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 15
Registrován: 27 zář 2013 23:11

Re: Surveys

#3 Příspěvek od bruska12 »

Myslím reklamy podobné tomuto :) Ty surveys co mám na mysli jsou ve videu na 0:40

[url]hxxp://www.youtube.com/watch?v=UfjndbGDI5E[/url]

Ale to do Viry.cz nepatří si začínám říkat :))) Žádný problém s pc to není jinak. Můžete to smazat toto téma teda, napsal jsem to sem v závalu zoufalosti že jsem nemohl najít návod jak na to :))

Ten problém s internetem jsme nejspíše už vyřešili (díky) .. :)

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: Surveys

#4 Příspěvek od vyosek »

Zkuste si nainstalovat do prohlizece doplnek AdBlock :)
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Odpovědět