Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Přišlo mi do e-mailu "GSM Locator"

http://www.hoax.cz

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
Budovi
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 252
Registrován: 08 črc 2010 19:36

Re: Přišlo mi do e-mailu

#16 Příspěvek od Budovi »

Jo, s tím naproso souhlasím. Jenom sám si napsal že to může být nepřesný a dost to záleží na okolnostech. Osobně pochybuju že v ČR/SR by to malo takovou přesnost, i ve městě se pohybuji já kupříkladu kolem 800m...

a každé jiné zaměřování vyžaduje nainstalovanou aplikaci nebo specifický systém který dělá tracking. O hardware ani nemluvím.

Uživatelský avatar
Peters56
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 254
Registrován: 28 pro 2009 19:08
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přišlo mi do e-mailu

#17 Příspěvek od Peters56 »

bufu1 píše:........ To co zmiňuje Peters56 měl tuším Appel, a to si člověk nemusel nic instalovat, to ten telefon obsahoval už v sobě a dělal to bez vědomí majitele.

Blud to je, ale částečně je založený na pravdivých informacích. Taková možnost tu je, i když při konkrétních okolnostech.
Jo, je to tak ale nejen Apple Máte chytrý mobil? Operátoři monitorují každý váš pohyb a komunikaci
Používám : Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Sam Fisher
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 03 srp 2011 08:27

Re: Přišlo mi do e-mailu "GSM Locator"

#18 Příspěvek od Sam Fisher »

Mě na mail zase přišlo toto:
,,Zdar Nechtěl by sis se mnou psát? Nebývám zde často, obyčejně seznamuji se na stránky http://girlscomfortersets.org/-nicola Moje přezdívka je Alexy1 "
z účtu kapacmeea@seznam.cz

:evil: :evil: :all_coholic:

Uživatelský avatar
Peters56
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 254
Registrován: 28 pro 2009 19:08
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přišlo mi do e-mailu "GSM Locator"

#19 Příspěvek od Peters56 »

Mě dneska přišlo toto :

Kód: Vybrat vše

Zdar Seznámíme se? Nebývám na těchto stránkách často, obvykle dopisuji se na http://comfortersetsbuyer.com/marketa Moje jméno je Alle1 

odesílatel joigreoauu@seznam.cz
:arcisit: :all_coholic:
Používám : Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Mc_Murphy
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6706
Registrován: 03 lis 2008 15:55
Bydliště: Plzeň [ZČ]
Kontaktovat uživatele:

Re: Přišlo mi do e-mailu "GSM Locator"

#20 Příspěvek od Mc_Murphy »

Sam Fisher píše:Mě na mail zase přišlo toto:
,,Zdar Nechtěl by sis se mnou psát? Nebývám zde často, obyčejně seznamuji se na stránky http://girlscomfortersets.org/-nicola Moje přezdívka je Alexy1 "
z účtu kapacmeea@seznam.cz

:evil: :evil: :all_coholic:
Jo, tohle mi chodí na mail a na profil na Lidi každý den i dvakrát. Taky to už začalo chodit i na xchatu. :ninja:
Obrázek-Obrázek
Obrázek-Obrázek

  • ... I'm moving on, I'm moving on, I'm moving on by the Spirit.
    • You gave me love, I've found my identity, found my identity.

    I'm moving on, I'm moving on, I'm moving on by the Spirit.
    • You gave me hope, I've found my identity in Christ...

virusak
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 200
Registrován: 30 črc 2011 11:35

Re: Přišlo mi do e-mailu "GSM Locator"

#21 Příspěvek od virusak »

Mc_Murphy píše:
Sam Fisher píše:Mě na mail zase přišlo toto:
,,Zdar Nechtěl by sis se mnou psát? Nebývám zde často, obyčejně seznamuji se na stránky http://girlscomfortersets.org/-nicola Moje přezdívka je Alexy1 "
z účtu kapacmeea@seznam.cz

:evil: :evil: :all_coholic:
Jo, tohle mi chodí na mail a na profil na Lidi každý den i dvakrát. Taky to už začalo chodit i na xchatu. :ninja:
Také mi to chodilo a přitom na profil nechodim skoro vůbec, smazal jsem si ho a znovi vytvořil a zatim je klid. Zajimavý je číst ty dlouhý a strojově přeložený emaily :lol: Já se občas pobavím, teď nedávno přišla jedna specialitka bráchovi na email. Měl na inzerci motorku a najednou jakýsi záhadny george7000@gmail.com (nebo podobně, přesně už nevím), mu psal, že má zájem, že ho zaujala a bla bla a nakonec že chce číslo účtu, SWIFT a IBAN kód a všelijaký kraviny. :roll:

Uživatelský avatar
Mc_Murphy
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6706
Registrován: 03 lis 2008 15:55
Bydliště: Plzeň [ZČ]
Kontaktovat uživatele:

Re: Přišlo mi do e-mailu "GSM Locator"

#22 Příspěvek od Mc_Murphy »

virusak píše:Také mi to chodilo a přitom na profil nechodim skoro vůbec, smazal jsem si ho a znovi vytvořil a zatim je klid. Zajimavý je číst ty dlouhý a strojově přeložený emaily :lol: Já se občas pobavím, teď nedávno přišla jedna specialitka bráchovi na email. Měl na inzerci motorku a najednou jakýsi záhadny george7000@gmail.com (nebo podobně, přesně už nevím), mu psal, že má zájem, že ho zaujala a bla bla a nakonec že chce číslo účtu, SWIFT a IBAN kód a všelijaký kraviny. :roll:
Jo, ty strojový překlady jsou úžasný, takový bezprostřední... "já jmenovat Natahlia, já líbit Váš profil. Napsat Vám a čekat Váš odpovědi..." :lol:
No hezký... a co brácha? poslal mu to i s rodným číslem a PINem ke kreditce? :D
Obrázek-Obrázek
Obrázek-Obrázek

  • ... I'm moving on, I'm moving on, I'm moving on by the Spirit.
    • You gave me love, I've found my identity, found my identity.

    I'm moving on, I'm moving on, I'm moving on by the Spirit.
    • You gave me hope, I've found my identity in Christ...

virusak
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 200
Registrován: 30 črc 2011 11:35

Re: Přišlo mi do e-mailu "GSM Locator"

#23 Příspěvek od virusak »

Mc_Murphy píše:
virusak píše:Také mi to chodilo a přitom na profil nechodim skoro vůbec, smazal jsem si ho a znovi vytvořil a zatim je klid. Zajimavý je číst ty dlouhý a strojově přeložený emaily :lol: Já se občas pobavím, teď nedávno přišla jedna specialitka bráchovi na email. Měl na inzerci motorku a najednou jakýsi záhadny george7000@gmail.com (nebo podobně, přesně už nevím), mu psal, že má zájem, že ho zaujala a bla bla a nakonec že chce číslo účtu, SWIFT a IBAN kód a všelijaký kraviny. :roll:
Jo, ty strojový překlady jsou úžasný, takový bezprostřední... "já jmenovat Natahlia, já líbit Váš profil. Napsat Vám a čekat Váš odpovědi..." :lol:
No hezký... a co brácha? poslal mu to i s rodným číslem a PINem ke kreditce? :D
:lol: :lol: Ne ne, samozřejmě že sem to uved na pravou míru, i když nevlastní táta tomu věřil :lol: Že by ji někdo z ciziny koupil, a přitom inzerát je na českým serveru, ano kdyby to byl čech žijící v zahraničí, proč ne, ale takhle :D Takže dobře to dopadlo no.

Uživatelský avatar
Mc_Murphy
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6706
Registrován: 03 lis 2008 15:55
Bydliště: Plzeň [ZČ]
Kontaktovat uživatele:

Re: Přišlo mi do e-mailu "GSM Locator"

#24 Příspěvek od Mc_Murphy »

virusak píše: :lol: :lol: Ne ne, samozřejmě že sem to uved na pravou míru, i když nevlastní táta tomu věřil :lol: Že by ji někdo z ciziny koupil, a přitom inzerát je na českým serveru, ano kdyby to byl čech žijící v zahraničí, proč ne, ale takhle :D Takže dobře to dopadlo no.
No aspoň, že tak. Je neuvěřitelné, kolik lidí na to skočí. A na podobné sajrajty. :?:
Obrázek-Obrázek
Obrázek-Obrázek

  • ... I'm moving on, I'm moving on, I'm moving on by the Spirit.
    • You gave me love, I've found my identity, found my identity.

    I'm moving on, I'm moving on, I'm moving on by the Spirit.
    • You gave me hope, I've found my identity in Christ...

Uživatelský avatar
Peters56
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 254
Registrován: 28 pro 2009 19:08
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přišlo mi do e-mailu "GSM Locator"

#25 Příspěvek od Peters56 »

Právě před chvilkou :D

Kód: Vybrat vše

Dobrý večer,

Je mi velmi líto, aby Vám tuto zprávu, které jste neočekávali ode mne dnes a nebuďte překvapení, až si ji, protože jste zamýšleným příjemcem.

Dostal jsem e-mailovou adresu z internetu během mého hledání na čestný člověk a já se s vámi osobně, protože mé srdce mi říká, že jste oprávněný, kdo mi může pomoci.

Mé jméno je Noel Tagro dcera Desire Asségnini Tagro. Jsem 19 letá dívka a můj otec byl velmi dobře známý Pobřeží slonoviny politik, který sloužil jako ministr vnitra náčelníka generálního štábu a generální tajemník pro svrženého bývalého prezidenta Pobřeží slonoviny Laurent Gbagbo v průběhu let 2010-2011 Pobřeží slonoviny politické krize/občanskou válkou.

S hlubokým pocitem smutku a prohrál, to je smutné, že můj otec zemřel v úterý 12. dubna. 2011 v nemocnici PISAM poté, co byl zbit a nerozdílně zavřel na základě oficiální prezidentské rezidenci ozbrojenými rebely/republikánských sil v Pobřeží slonoviny FRCI) loajální k Alassane Ouattara, který je nyní novým prezidentem mého Pobřeží slonoviny země. Zde je video mého otce převodem na PISAM nemocnice, kde zemřel: http://www.youtube.com/watch?v=bR7jsaM4aGc

Moje matka Amanita 45 let, moje mladší bratr Kedah 13 let a moje malá sestra Jane 9 let byli všichni zavražděni v Deukoué snaží uniknout krizi. Můžete se také podívat na video z masakru v mé obci Deukoué: http://www.youtube.com/watch?v=XcobnG3HSkY

Měl jsem štěstí, zůstat naživu, protože jsem byl v Accra Ghana pro školní dovolenou s přáteli během politické krize v mém Pobřeží slonoviny domovské země. Před smrtí svého otce v PISAM nemocnici, už mi řekl, že o nějaké peníze, které mu uloženo v bance s mým jménem oceňují osm set padesát tisíc eur, v (850,000.00 Euro). Můj otec uloženy peníze ve jménu mém, odst. (Noel Tagro) jako nejbližší příbuzný a já mám všechny vklady originální doklady s sebou právě teď.

Prosím, potřebuji váš milý a naléhavou pomoc, aby mi pomohl převést a investovat tyto peníze ve vaší zemi a také přijít do vaší země, aby pokračovaly ve studiu, protože nemám žádné větší vztah tady v Africe. Píši tento e-mail z hotelového pokoje, kde jsem v současné době pobývá až jsem přišel do vaší země po úspěšném převodu mé zděděné peníze na váš účet. Prosím, prosím tě, aby se pokusila zachovat všechno, co o mně vylučovat kvůli mé bezpečnosti!

Jakmile jsem obdržel své urychlenou odpověď naznačuje váš zájem mi pomáhat, aby se úspěšně převést peníze na Váš bankovní účet, dám vám všechny potřebné informace, které mohou vyžadovat pokračovat k převodu peněz na váš bankovní účet.

Nakonec, jsem ochoten nabídnout 15% ze svého zděděného peněz (127,500.00 Euro) jako způsobu náhrady za vaše úsilí pro pomoc mi s tímto skromné ??přání, jak jsem přesvědčen, že tato transakce bude uzavřena během několika dnů dáváte najevo svůj zájem pomáhat já.

(Omlouvám se za mou špatnou českém překladu, mohu psát dobrý anglický jazyk)

Předvídání si rychlou odpověď

Tvůj oddaný

Noel
:lol:
Používám : Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
cernohous13
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 pro 2006 06:19
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Přišlo mi do e-mailu "GSM Locator"

#26 Příspěvek od cernohous13 »

Tak šup na banku a založit nový účet.
Až ti tam dědictví přijde, tak půlku převedeš na svůj účet a druhou na můj (číslo ti bez obav dám) :wink:
Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Přišlo mi do e-mailu "GSM Locator"

#27 Příspěvek od Pavuk29 »

cernohous13 píše:Tak šup na banku a založit nový účet.
Až ti tam dědictví přijde, tak půlku převedeš na svůj účet a druhou na můj (číslo ti bez obav dám) :wink:
Aj moj ucet je bezne dostupny :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

Uživatelský avatar
Peters56
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 254
Registrován: 28 pro 2009 19:08
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přišlo mi do e-mailu "GSM Locator"

#28 Příspěvek od Peters56 »

Černohous13 a Pavuk29 klidně se o to šábněte mezi sebou, já zase ty prachy tak moc nepotřebuju a nic po vás chtít nebudu :lol: :D
Používám : Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Přišlo mi do e-mailu "GSM Locator"

#29 Příspěvek od Pavuk29 »

Peters56 píše:Černohous13 a Pavuk29 klidně se o to šábněte mezi sebou, já zase ty prachy tak moc nepotřebuju a nic po vás chtít nebudu :lol: :D
OK, sefe, v akej mene to bude? :D
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

Uživatelský avatar
cernohous13
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 pro 2006 06:19
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Přišlo mi do e-mailu "GSM Locator"

#30 Příspěvek od cernohous13 »

Pavuk29 píše: OK, sefe, v akej mene to bude? :D
Ve vaší :lol:
Jen nám ještě nedal adresu odesílatele, kam bychom mohli poslat čísla svých účtů :roll:
Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

Odpovědět