Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Žádost o pomoc při pátrání pohřešované dívky

http://www.hoax.cz

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jerkam
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 12 pro 2010 12:48

Žádost o pomoc při pátrání pohřešované dívky

#1 Příspěvek od jerkam »

Dnes mi přišel tento už několikrát přeposlaný email ohledně nějaké ztracené holky z Liberce. Jelikož jsem nikde nezaznamenal, že by se nějaká holka v Liberci a okolí ztratila, domnívám se, že je to další hoax. Mám či nemám pravdu. Děkuji a přikládám znění tohoto mailu:
"Prosím všechny o přeposlání fotografií pohřešované dívky všem
vašim kamarádům v Liberci , okolí a vůbec po celé republice i do
zahraničí.Je to dcera mého kamaráda a je od včerejšího dne nezvěstná. Všem vám moc děkuji za pomoc. Alan Grebson"

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o pomoc při pátrání pohřešované dívky

#2 Příspěvek od Rudy »

I kdyby to byla pravda, proč se dotyčný neobrátí na Policii ČR? Takže asi hoax.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
cernohous13
VIP
VIP
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 pro 2006 06:19
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o pomoc při pátrání pohřešované dívky

#3 Příspěvek od cernohous13 »

Pokud ti to přišlo ze známé adresy, tak pátrej zpátky jak moc je to pravda a kdo s rozesíláním začal (u podobných přeposílaných emailů bývají vidět i předchozí odesílatelé)
Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

Odpovědět