Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

ICQ - automaticka odpoved

http://www.hoax.cz

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
zeles
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 15
Registrován: 13 čer 2008 13:50

ICQ - automaticka odpoved

#1 Příspěvek od zeles »

Dobry den,
Kamaradka ma nejakou havet co se tyce ICQ, vzdy kdyz ji odeslu zpravu dostanu automatickou odpoved text zni takto:

Работает Анти-Спам:
Приветик! Никогда не откажусь от интересного знакомства, только меня постоянно достают спамеры, поэтому пришлось поставить анти-спам Если ты интересный человек, а не СПАМ бот, то просто отправь смс с цифрами: 568444 на номер 3352 . В ответ получишь мой ответ на Антиспам Я жду тебя, солнышко

ten sami text se opakuje pri kazde zprave co ji poslu...nemuhu jinde najit jak se toho zbavit, reseni bylo na nejakem ruskem foru ale bohuzel azbuku neumim:)

Uživatelský avatar
Hulkee
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 442
Registrován: 16 čer 2007 13:22
Bydliště: Vrchlabsko
Kontaktovat uživatele:

Re: ICQ - automaticka odpoved

#2 Příspěvek od Hulkee »

Google translator píše: Powered Anti-Spam:
Dobrý den! Nikdy se nevzdávej zajímavé známosti, jen jsem někdy uzavřít spammery, tak jsem musel dát anti-spam Pokud jste zajímavý člověk, ne spam bot, stačí poslat SMS s čísly: 568444 na číslo 3352. V reakci na můj dostat odpověď na Spam Čekám na tebe, miláčku

P.S.: SMS neposílejte a kamarádky se zeptejte zda si to nastavila sama. :D
Per aspera ad astra! In æternum et ultra!
RSIT - - AVP Tool - - HijackThis - - OTM - - Avenger - - Gmer - - MBR - - SystemLook - - OTL
CCleaner - - Defraggler - - Filehippo Update Checker
Obrázek POSLOUCHEJTE RÁDCE (ví co dělá) a VŠECHNO PEČLIVĚ ČTĚTE!!!Obrázek
“Všichni lidé jsou blázni. Ty, kterým se podaří své bludy vydat knižně, nazýváme filozofy.”

Odpovědět