Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Milostný e-mail

http://www.hoax.cz

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Douber
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 64
Registrován: 16 bře 2008 20:09
Bydliště: Tož já su z Prahy :)

Milostný e-mail

#1 Příspěvek od Douber »

Že by zase Nějaký e-mail pro sběr funčkních adres? :D
NEODPOVÍDAT

Kód: Vybrat vše

Chiazota Favourv adestinykelly@att.net 
Dobrý den Vážení,
Jak se máš? Doufám, že jste v pořádku, jmenuji se Mis julet dosud poznamenány, narazil jsem na vaše profile.I hledám po opravdové lásce, která přinese štěstí zpět v mém životě, budu očekávat vaši rychlou reakci přímo na můj e-mailovou adresu tak, aby Pošlu vám můj obrázek, abyste si vědět, kdo jsem a řeknu vám všechno o mně, pamatujte věk barvy nebo vzdálenosti nezáleží, záleží na tom, pravda, láska a přátelství, do té doby
postarat se o sebe a hezký den
S pozdravem Julet
Listen
Read phonetically

..................................................................................................................

Hello Dear,
How are you? I hope you are fine,My name is Mis julet not yet marred,i came across your profile.I am seeking for true love that will bring happiness back in my life,I will be expecting your quick response direct to my email address so that i will send you my picture to you for you to know who i am and tell you all about me, remember age color or distance matters not,what matters is true love and friendship, until then
take care of yourself and have a nice day
Yours Julet

tuvok07
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1197
Registrován: 07 bře 2007 17:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Milostný e-mail

#2 Příspěvek od tuvok07 »

Nejspíš :D
Albert Einstein: Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.

teabe
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 48
Registrován: 06 říj 2010 16:12

Re: Milostný e-mail

#3 Příspěvek od teabe »

Také něco přihodím:

Kód: Vybrat vše

joybugida@att.net
ahoj
Jak se máš? Myslím, že jste v pořádku a žijí dobře. mé jméno je Joy krásná mladá dívka tě najdu, a já jsem zajímavé vědět, a navázat vážný vztah s vámi. Chci být váš přítel pro první přátelství nelze vidět ani dotknout, je třeba se cítil v heart.Hoping máte pocit, přesně tak, jak já. Wow! přátelé jsou jako oblečení bez nich budete cítit nahá! Myslím, že jsem right.I vám řekne více o mně, mé rodině a všem, které možná nutné v tomto vztahu, Pokud je to v pořádku, které jste, neváhejte a kontaktujte mě, jak k tomu, aby nám dostat se navzájem lépe poznali. Mají krásný den s hodně štěstí.
s pozdravem
Radost


How are you ? I guess you are fine and living good. my name is Joy a beautiful young girl I find you and i'm interesting to know you and establish a serious relationship with you. I wanna be your friend for first friendship cannot be seen or even be touched, it must be felt within the heart.Hoping you feel just the way i do. Wow! friends are like clothes without them you feel naked!I guess am right.I will tell you more about me, my family and all that maybe necessary in this relationship, If this is okay by you feel free to contact me as to enable us get to know each other better. Have a wonderful day with lot of happiness.
best regards
Joy

Odpovědět