Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Varování

http://www.hoax.cz

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět

Věřili byste tomu?

Ano
0
Žádná hlasování
Ne
13
100%
 
Celkem hlasů: 13

Zpráva
Autor
Vojta7
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 23
Registrován: 12 dub 2010 18:47
Bydliště: Františkovy Lázně
Kontaktovat uživatele:

Varování

#1 Příspěvek od Vojta7 »

Když právě začínáš číst tohle nepřestávej nebo se ti stane něco špatného. Jmenuji se Daisy, je mi 7let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15 lidem zjevim se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě. Tohle neni vtip! Něco dobrého se ti stane v 15:22 -někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne MILUJI TĚ!!! PS: NEPORUŠ TO... Sorry, že ti to posílam. Posílam to ze strachu. Ne o sebe, ale o své blízké. Tento dopis pochází z Venezuely byl vyslán, aby změnil tvůj život a udělal tě šťastnější. Pošli tento dopis 20 lidem do 96 hodin. Změny se dočkáš do 5 dnů. Alena Kovaříková, která to poslala 22 lidem, v losovani vyhrála automobil. Erik Pražák, který tomuto dopisu neuveřil do 5 dnu dostal rakovinu.

Co to sakra tohle je?

iwigirl
VIP
VIP
Příspěvky: 331
Registrován: 25 dub 2005 18:27
Bydliště: Praha-Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Varování

#2 Příspěvek od iwigirl »

Hoax.
:arrow: Chcete se stát vzorným návštěvníkem? Podrobnosti naleznete ZDE.
:arrow: VIRY řešte zde na fóru, pokud máte technický dotaz či dotaz související s chodem fóra, pište na iwi(zavináč)forum.viry.cz
:arrow: pomohla Vám moje rada? podpořte fórum smskou, přes SuperCash nebo nově přes PayPal :)
__________________________________________

Odpovědět