Stránka 1 z 1

Proč Esetí ochrana webu blokuje některé běžné weby

Napsal: 05 srp 2016 12:59
od PetrV
Po aktualizaci Eset Smart Security 9.0.395.2 (ve stejnou dobu proběhla u aktualizace OS Anniversary Update Windows 10) se přestaly načítat některé weby. Konkrétně jsem to zatím zpozoroval u sanep.cz a csfd.cz, kteréžto oba považuji za důvěryhodné. A i kdyby ne, tak to že se po zadání adresy (v Edge i IE) zobrazí jen prázdná bílá stránka, není přijatelná forma upozornění. U sanep.cz se mi občas po mnoha refreshnutí podaří stránka načíst, ovšem v tom případě jí to nahoru přidá jakousi PHP/Apache chybu. Ta se však při načítání z jiného PC, kde není tato verze Esetu, nezobrazuje a stránka se v pořídku načte. Defender je vypnut ve všech parametrech. Když vypnu v nastavení Esetu Internetovou ochranu, tak vše funguje v pořádku.
Kdy tuto chybu opravíte???
Btw. přestalo mi fungovat i připojení ke vzdálené ploše tohoto PC, které v předchozí verzi šlo. Tady pro změnu pomůže pouze vypnutí Firewallu Esetu. To sice tuším nějak lze nakonfigurovat, ale pro takto běžnou funkci bych čekal nějaké rychlé tlačítko...

Re: Proč Esetí ochrana webu blokuje některé běžné weby

Napsal: 05 srp 2016 17:06
od Tatry03
Je mozne, ze aktualizacie Win a ESETu nie su uplne kompatibilne. Pomerne velky problem aktualne ma Avast, kedy na urcitych kombinaciach hardwaru a softwaru dochadza k "BSOD".
Ak by sa taketo spravanie prejavovalo plosne, technici ESETu to budu riesit globalne.
Vo Vasom pripade by som skusil preinstalaciu ESETu so zachovanim nastaveni. Pokial by nedoslo k naprave, kontatujte prosim technicku podporu ESETu, bud priamo z programu, alebo webovym formularom:
:arrow: https://servis.eset.cz/Knowledgebase/Ar ... /?/kontakt