VIRY.CZ
https://forum.viry.cz:443/

Rodičovská kontrola
https://forum.viry.cz:443/viewtopic.php?f=56&t=130538
Stránka 1 z 1

Autor:  Romajs [ 27 kvě 2013 21:53 ]
Předmět příspěvku:  Rodičovská kontrola

Dobrý den. Před několika lety jsem již Eset Smart Security měla, ale pak jsem potřebovala pro syna rodičovskou kontrolu, tak jsem koupila antivir CompCare, ale nevím, jestli je kvalitní, protože jsme teď měli pc v opravě, byl silně zavirovaný. Tak váhám, zda nekoupit zase Eset..Ten teď již rodičovskou kontrolu má. Ale chtěla bych poprosit o vysvětlení, co vše lze nastavit. Jde tam vymezit i čas, kdy může být dítě na pc? Jde i vypnout přístup na internet, když třeba budu chtít dovolit pc, ale ne internet? Poslední otázka. Je nutné odinstalovat CompCare? Nestačilo by vypnout jeho antivirovou ochranu a používat pouze rodičovskou kontrolu? Fungoval by v takovém případě Eset správně? Předem moc děkuji za info.

Autor:  Pavuk29 [ 28 kvě 2013 09:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: Rodičovská kontrola

Ja sam Ti odpovedat neviem, ale poslal som SZ niekomu, kto o tom nieco vediet urcite bude :)

Autor:  Johny_ESET [ 28 kvě 2013 15:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Rodičovská kontrola

Dobrý den,
ESET Smart Security skutečně rodičovskou kontrolu má. Je však založena jen na povolení/zakázání určitých kategorií webových stránek. Případně můžete povolit nebo blokovat webové stránky na základě vlastních seznamů adres webových stránek. Rodičovská kontrola je pak vždy aplikována na zvolený uživatelský účet ve Windows. Tzn. pokud je aktivována, uplatňuje se pro zvolený uživatelský účet vždy. Nelze rodičovskou kontrolu omezit je na zvolený čas. Taktéž nelze dočasně zakázat komplet brouzdání na internetu.

Pokud vám vyhovuje rodičovská kontrola v produktu CompCare (F-Secure), můžete ho používat současně s ESET Smart Security. Je však bezpodmínečně nutné zajistit vypnutí všech rezidentních štítů, které obsahuje. Je nutné také zajistit, aby nedošlo k opětovnému zapnutí těchto štítů např. po aktualizaci.

Autor:  Romajs [ 28 kvě 2013 17:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: Rodičovská kontrola

Dobrý den, Vaše rada mi moc pomohla, děkuju! Nainstalovala jsem Eset a u CompCare nechala zaplou pouze rodičovskou kontrolu. Ještě jednou díky. Romana

Autor:  Pavuk29 [ 28 kvě 2013 18:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: Rodičovská kontrola

Takze vybavene? :)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/