Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Nic nefunguje

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
soy0078
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 139
Registrován: 25 čer 2009 16:44

Nic nefunguje

#1 Příspěvek od soy0078 »

Zdravím a prosím o radu,nedávno jsem zde řešil problém ohledně Stopcode,již vyřešeno,bohužel po pár dnech se při činnosti pc vypne monitor,myš i klaviatura.Podezření jsem měl na Ram,jsou ale funkční,stejně jako nový zdroj.Pc zapnu pouze s externí grafikou,na interní ne,po zapnutí ale skočí automaticky do biosu,předpokládám správně,že MB,ač nová,šla do kopru?Nic jiného už mě nenapadá.Díky za pomoc,poékud by měj ještě někdo nápad,jak zjistit,co tomu vlastně je.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118196
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nic nefunguje

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Těžko na dálku rozhodnout, co je příčinou, zřejmě máte problémů více. Obecný postup hledání hardwarové chyby je zde: https://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=53&t=109260 .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

soy0078
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 139
Registrován: 25 čer 2009 16:44

Re: Nic nefunguje

#3 Příspěvek od soy0078 »

Odpojil vše,co se dalo,HDD vrní,ventilátor na CPU taky,ale monitor se nezapne

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118196
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nic nefunguje

#4 Příspěvek od Rudy »

Tyto závady se na dálku těžko identifikují. Vyzkoušejte, zda jsou všechny konektory (hlavně ty od zdroje) zasunuty až nadoraz, zda je graf. karta řádně zasunuta ve slotu. Pokud vám základní deska nenaběhne ani tehdy, jsou-li odpojeny všechny mechaniky a ostatní periferie, pak je závada buď na zákl. desce, v RAM, či CPU, nebo v graf. kartě. RAM, grafika a CPU se pak musí vyzkoušet v kompatibilním PC, jinak nelze závadu identifikovat. V případě, že máte RAM ve více slotech, můžete zkusit provoz pouze s jedním a následně s druhým, či dalším. Ještě poznámka: Vadný může být i datový kabel k monitoru.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět