Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Zvuk nejde přes sluchátka na notebooku

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Mankind
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 285
Registrován: 08 led 2012 15:33

Zvuk nejde přes sluchátka na notebooku

#1 Příspěvek od Mankind »

Tak se moc omlouvám, už jsem to vyřešil. Téma můžete uzavřít. Pardon a děkuji.

Dobrý den, prosím Vás koupil jsem si nový notebook, tento:

Je to HP 15-rb095nc Jet Black.

A mám s ním menší problém, a doufám, že mi někdo poradíte. Jde jen o to, že ikdyž k němu připojím sluchátka, tak zvuk stejně hraje na reproduktorech. Co se týče tohoto nastavování se zvukem, tak tomu vůbec nerozumím, tak se raději ptám Vás.

Děkuji za pomoc a návod, jak to rozchodit, aby zvuk hrál přes sluchátka. Já myslel, že to bude fungovat automaticky, že připojím sluchátka a zvuk pojede přes ně, ale není to tak. Zvuk jede přes reproduktory, a poté, co připojím sluchátka, tak zvuk jede stále přes reproduktory a myslím, že systém nevidí, že jsem něco (ty sluchátka) vůbec připojil.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na Google+


Nahoru

Conder
VIP
VIP
Příspěvky: 4399
Registrován: 30 pro 2013 22:29
Bydliště: Bratislava

Re: Zvuk nejde přes sluchátka na notebooku

#2 Příspěvek od Conder »

Ahoj, tak uzamykam ako vyriesene :)
Absolvent skoly pre novacikov :)
E-mail: conder (zavinac) forum.viry.cz

Ak nieco nie je jasne, pytaj sa. Odporucam mat vzdy zalohovat dolezite data (dokumenty, fotky a ine).

Fixlisty a ine scripty su pisane len pre konkretny PC. Nepouzivajte ich na inych zariadeniach, inak hrozi poskodenie systemu alebo strata dat.
Ak mate podobny problem ako iny uzivatel, prosim, zalozte si vlastnu temu.

V pripade spokojnosti je mozne podporit forum. Dakujeme!

Zamčeno