Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

problem s počitačem

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
enemy666
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: 05 srp 2006 12:31

problem s počitačem

#1 Příspěvek od enemy666 »

Dobry den 2,5 roku počitač a windows bez problemu jednoho dne to začlo a vše z ničeho nic časte zamrznuti počítače a taky často modra smrt čeho jsem si všiml bylo to že po tvrdem restartu počitač nechtel nekdy nabehnout dokola hučel jakože nabiha a nic po vypnuti počitače na 5-10 minut nabehl v pořadku, po přeinstalaci windows 2 dny klid a potom se to zase rozjelo po instalaci zpet na tovarni nastaveni windows se zdalo byt vše v poradku žadna modra smrt ale zase mi 2krat za den uplne zamrzne windows nezbyva nez tvrdy restart co me napada je kompletni format disku a čista instalace windows nebo zkusit nainstalovat z nabidky předchozi verzi winowsu

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s počitačem

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Otevřte adresář windows\minidump, jeho obsah zabalte do raru a přiložte k vašemu příštímu postu.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

enemy666
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: 05 srp 2006 12:31

Re: problem s počitačem

#3 Příspěvek od enemy666 »

zdravim zatim ve složce windows nic takoveho nemam dneska jen počítač 2krat zamrznul žadna modra smrt , mam nastaveny automaticky vypis pameti nemam to zmenit na kompletni vypis stavu pameti ?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s počitačem

#4 Příspěvek od Rudy »

Potřebuji vidět minidumpy, z nich je možné, alespoň přibližně zjistit, kde se problém nalézá. Zatím můžete nainstalovat a spustit HWMonitor: http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... hwmonitor/ a dát sem screen okna po ustálení hodnot.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

enemy666
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: 05 srp 2006 12:31

Re: problem s počitačem

#5 Příspěvek od enemy666 »

10-20 modrych smrti každy den + 2-4 zamrznuti počitače nepomohlo tovarni nastaveni ani format disku co pomohlo při každem zamrznuti počitače fungoval jen jeden pametovy modul v biosu bežel single chanel v systemu uvedeno nainstalovano 8 GB z toho použitelnych 3,92 GB vždy jsme to řešil tak že jsem to opravil v biosu load default seting pak jsem mel tech 8 GB a v biosu mi to hlasilo dual chanel, když počitač opet zamrznul a byl provedeny tvrdy restart tak jsem mel opet v systemu 8 GB a z toho použitelnych jen 3,92 GB dobře nechal jsem to tak a vida počitač bezel 3 dny to znamena že jeden pametovy byl vadny po 3 dnech jsem mel ale opet 8 GB samo se to nastavilo a videl jsem to zase na problemy musim zaklepat pocitac bezi 2 dny a vsechno v poradku jako kdyby se to vsechno samo opravilo tohle nechapu mužete mi k tomu neco řict ?

enemy666
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: 05 srp 2006 12:31

Re: problem s počitačem

#6 Příspěvek od enemy666 »

no vida všechno se zdalo byt ok a dneska prvni modra smrt KMODE_EXCEPTION_NOT HANDLED

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15197
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: problem s počitačem

#7 Příspěvek od JaRon »

ospravedlnujem sa za vstup :)
Pri niektorých menej kvalitných pamatovych moduloch pomoze kontakty pamate pregumovat kancelárskou gumou
Memtest https://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=53&t=106788 pomoze odhalit problemy pamate - musis vsak
ratat s hodinami testovania ,,,
Dalsou moznostou je vadny radic pamate - s tym by si uz nic nenarobil :(
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

enemy666
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: 05 srp 2006 12:31

Re: problem s počitačem

#8 Příspěvek od enemy666 »

myslite si že muže byt vadny treba pametovy slot ? že by tam mohl vzniknout nejaky zkrat , pameti ted testuju jednu jsem vytahl tak uvidim jak se časem bude chovat

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15197
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: problem s počitačem

#9 Příspěvek od JaRon »

moze byt aj vadny slot, castejsie su vadne samotne moduly prip. zly kontakt, preto sa pozlatene kontakty gumuju :)
doporucujem samostatne otestovat moduly, kazdy aspon 3 cykly
a spolocne nechaj testovat oba moduly napr. cez noc - rozhodne min. 3 hodiny
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Odpovědět