Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Odešla mi grafická karta?

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
dmink2k12
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 30
Registrován: 19 lis 2015 11:30

Odešla mi grafická karta?

#1 Příspěvek od dmink2k12 »

Dobrý den, mám velký problém a hlavně aktuálně infarktovou situaci. Dnes jsem přišel domů a chtěl vyčistit počítač od prachu, tak jsem vše vypojil napájení, usb kabely, monitor atp. (základní věci prostě). Vyluxoval přední prašný filtr, otevřel bočnici a vyluxoval lehce prah v pc, na nic jsem nesáhl ani se ničeho nedotkl. Zavřel bočnici, vše zapojil zpět a spustil počítač jako vždy s tím, že teda najednou se mi vůbec nezobrazuje moje grafická karta a počítač se spustil s grafickým čipem CPU. Nyní jsem se teda podíval opět dovnitř bedny (pc je zapnutý) a vidím, že grafická karta sice svítí ale ventilátory se netočí. Jedná se o grafickou kartu nVidia GTX 1060 G1 Gaming kupovaná 17.3.2017 kompletně i se všema ostatníma položkama ano opravdu jsou to 3 měsíce co fungovalo vše bez problémů a počítač byl složen mnou, takže si nemyslím že by byl problém na mé straně že bych to nějak špatně namontoval. Mohu teda poprosit o nějakou pomoct, popřípadě mi říct zda to mám rovnou reklamovat?

Základni deska: ASUS Z170 PRO GAMING
Ram: Kingston 8GB KIT DDR4 2666MHz CL15 HyperX Fury Black Series
HDD: WD Blue 1TB
Procesor: Intel Core i5 6500
Grafická karta: GIGABYTE GeForce GTX 1060 G1 Gaming
Windows 10 Profesional (zakoupená licence)

Dodávám screen s hláškou která mi vyskakuje když se pokusím dostat do Ovládacího panelu nvidia.
Obrázek

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Odešla mi grafická karta?

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Je karta správně zasunuta ve slotu? Až na doraz?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

dmink2k12
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 30
Registrován: 19 lis 2015 11:30

Re: Odešla mi grafická karta?

#3 Příspěvek od dmink2k12 »

Vyndal jsem ji a zandal a mezitím ještě vyndal baterku ze základní desky, poté oboje vrátil a spustil, grafická karta se již načtla takže vše funguje, dík za pomoc můžete lock.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Odešla mi grafická karta?

#4 Příspěvek od Rudy »

OK, nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno