Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Problém s klávesnicí - MSI GE62-9QF

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
ivankrato
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: 13 bře 2009 14:08

Problém s klávesnicí - MSI GE62-9QF

#1 Příspěvek od ivankrato »

Zdravím,
nedavno mi přestali u notebookové klávesnice fungovat klávesy r, f, c, á, í, é, backspace, delete a nejspíš i nějaké další. Zajímavé však je, že pokud podržím libovolnou funkční klávesu a při tom stisknu klávesu nefunkční, tak funguje jak má. Externí klávesnice funguje. Začalo to asi 2 dny po reinstalaci Windows 10, ale pochybuju, že to má něco společného s Windows, protože když nabootuju z flashky Linux, tak klávesy stejně nefungují. K žádnému mechanickém poškození určitě nedošlo. Nevíte někdo, co by s tím mohlo být? Předem děkuji za odpověď. :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118200
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s klávesnicí - MSI GE62-9QF

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
V případě, že externí klaveska funguje, jak má a ta vestavěná nejde we win, ani v linuxu, obávám se, že to bude hw chyba klávesky samotné.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

ivankrato
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: 13 bře 2009 14:08

Re: Problém s klávesnicí - MSI GE62-9QF

#3 Příspěvek od ivankrato »

Myslel jsem si to, teď už přestali fungovat i ty kombinace funkčních a nefunkčních kláves. Půjde to na reklamaci hned jak ten notebook nebudu nějakou dobu potřebovat. Díky za odpověď :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118200
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s klávesnicí - MSI GE62-9QF

#4 Příspěvek od Rudy »

Rádo se stalo! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno