Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Názor na nový herní PC

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
vamvam
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: 08 srp 2014 12:34

Názor na nový herní PC

#1 Příspěvek od vamvam »

Zdravím,

chtěl bych poprosit všechny co se v tom vyznají, jestli by mi pochválili co je na sestavě dobře/špatně.. Popravdě už jsem to probíral s jedním profíkem, pár lidma na FB, ale čím víc názorů tím pro mě lépe. :-) Kdyby se vám zdálo něco lepšího co bych měl vyměnit tak prosím napiště k tomu i důvod proč.

Děkuji moc všem!

Sestava: https://www.czc.cz/176319,192504,185027 ... 92293/kody

PS: Ano, hodlám taktovat procesor (proto kupuji Kčko)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118200
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Názor na nový herní PC

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Řekl bych, že OK. Jen se divím, že to nekonzultujete na některém herním fóru. Tam byste dostal fundovanější odpověď, než u nás (na bezpečnostním fóru). Tady paří málokdo. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

vamvam
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: 08 srp 2014 12:34

Re: Názor na nový herní PC

#3 Příspěvek od vamvam »

A máte nějaké doporučení? Pár fór jsem obepsal, ale za týden jsem nedostal odpověď, tak zkouším fóra u kterých vím že odpověď dostanu. :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118200
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Názor na nový herní PC

#4 Příspěvek od Rudy »

Třeba zde: http://forum.doupe.zive.cz/ . Nevím samozřejmě, zda odpověď dostanete ihned, nebo za pár dnů. Já jen, že ptát se na to, jak bude PC fungovat ve hrách na bezpečnostním fóru, je poněkud divné, nemyslíte? :) Já osobně s tím trochu zkušeností mám, stavím PC na zakázku.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

vamvam
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: 08 srp 2014 12:34

Re: Názor na nový herní PC

#5 Příspěvek od vamvam »

Tam jsem se již ptal a nějaké odpovědi jsem dostal. :)

Tak nemyslím si, že je to špatné, přece jen se tady můžou objevit lidé jako vy, kteří o tom něco ví, tím pádem když budou chtít poradí.

Ale když už tak zabruslím na tu bezpečnost.. Nevíte jestli je bezpečné kupovat z Aukra oficiální windows?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118200
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Názor na nový herní PC

#6 Příspěvek od Rudy »

OK. Já jen chci přijít na to, proč lidé chodí na naše fórum s tak odtažitými dotazy od IT bezpečnosti. :) Není to jen herní problematika. Samozřejmě, pokud budeme vědět, rádi dotaz zodpovíme. Co se týká Windows z Aukra, bezpečné to vždy být nemusí. Ten jsem tam nikdy nekupoval (když tak jen hardwarové díly pro servis). Existuje totiž spousta padělků, které na první pohled nepoznáte. Netvrdím však, že se tam nenajdou poctiví prodejci.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

vamvam
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 47
Registrován: 08 srp 2014 12:34

Re: Názor na nový herní PC

#7 Příspěvek od vamvam »

Dobrá děkuju, ještě jsem se chtěl zeptat co je podle vás výhodnější.. Koupit SSD s MLC a 128 GB nebo TLC s 240 GB? Děkuji. :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118200
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Názor na nový herní PC

#8 Příspěvek od Rudy »

Osobně si myslím, že TLC. Je to novější technologie.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13400
Registrován: 26 lis 2006 13:37
Bydliště: ČR

Re: Názor na nový herní PC

#9 Příspěvek od Roli »

S dovolením sem taky vlezu :)

Když už TLC disk tak šup s ním rovnou do M.2 slotu když už jej základní deska má, třeba TENTO a proč 256GB ? Protože 128GB Ti bude za nějaký čas málo :)
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

Odpovědět