Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

wifi extender

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
haulinka
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 10
Registrován: 24 zář 2014 09:07

wifi extender

#1 Příspěvek od haulinka »

Ahoj, mohla bych se zeptat, jestli existuje zařízení, které rozšíří signál wifi sítě i do dalších pater domu? Vím, že kabelem by to bylo nejvhodnější, bohužel to však nejde. Snažila jsem se o tom něco najít a našla jsem wifi "extender". Má se umístit do míst, kde je ještě signál z původního zařízení dobrý a odtud by ho měl vysílat dál. Problém je, že vysílá signál jako "novou wifi síť". Máme pak v domě něco jako síť1 a síť2 a když mám notebook nastaven na automatické připojování, tak se sítě mezi sebou perou, podle toho, jak signál kolísá... Nepodařilo se mi to spravit ani nastavením, ani posledním nebohým pokusem pojmenovat obě sítě stejně :D existuje nějaké zařízení, které by signál rozšířilo po celém době a chovalo se jako jedna síť s původním zařízením?

Děkuji za jakoukoli radu či odkaz :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118243
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: wifi extender

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Síťařinou se naše fórum přímo nezabývá, ale koukněte sem: http://www.chip.cz/novinky/zesilte-si-w ... extenderu/ .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět