Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

ovladač zobrazení kernel mode driver

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118254
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: ovladač zobrazení kernel mode driver

#16 Příspěvek od Rudy »

Tahle teplota na tom screenu není vidět. Pokud CPU 90°C nemá, je to chyba měřicího čidla. Tyto procesory mají vestavěn graf. čip (PC lze používat i bez rozšiřující graf. karty a kdyby se CPU takto přehříval, mohla by to být příčina. Tady máte kartu rozšiřující, takže tu teplotu pomineme. Obě karty mají stejná problém?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

karlos1978
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: 07 dub 2016 09:07

Re: ovladač zobrazení kernel mode driver

#17 Příspěvek od karlos1978 »

ano ta hláška je pořád jak u jedné tak u druhé graf karty...už jsem zkoušel vyměnit hdmi kabel pc- tv, ale pořád stejný problém...
zítra vyzkouším místo tv zapojit monitor
pořád mi vrtá hlavou proč to dělá ovladač nvidia kernel mode?
celé 4 roky ani jeden problem a najednou problikaváni obrazovky při přehravani youtube a ruznych streamu
už jsem odinstaloval i hry a jiné programy co jsem v posl době naistaloval
udělal obnovu, vyčistil ccleanerem, použil malwar anti... :(

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118254
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: ovladač zobrazení kernel mode driver

#18 Příspěvek od Rudy »

Monitor zkuste, mne také nic nenapadá. Kdyby to dělala jen jedna z těch karet, tipoval bych hardwarovou chybu. V současné době vím pouze, že to nezpůsobuje malware.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

karlos1978
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: 07 dub 2016 09:07

Re: ovladač zobrazení kernel mode driver

#19 Příspěvek od karlos1978 »

zdravím
zkouším monitor a streamové videa pořád stejný problem prostě zčernají, youtube se zčerná problikne a rozjede a pořád dokola
ale zatím jsem neviděl hlášku ovladač přestal pracovat
takže asi připojení k tv bude větší zátěž možná proto to blbne ?
nebo zdroj ? procák ? ramky ?
dle servisu všechny testy na pc komponenty ok
co vy na to pane
dík

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118254
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: ovladač zobrazení kernel mode driver

#20 Příspěvek od Rudy »

Může to být i systémová chyba. Pokud můžete, udělejte obnovu systému k datu, kdy korketně fungoval. Může to dělat systémová aktualizace a spoustu jiných věcí.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět