Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Horký notebook v oblasti grafické karty

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
viktor1771
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 30 čer 2014 21:02

Horký notebook v oblasti grafické karty

#1 Příspěvek od viktor1771 »

Dobrý den,

jednou za rok se mi vždy na notebooku stane, že začne pekelně topit v oblasti grafické karty (větráky běží a úplně ze mně leje pot, když ho mám na klíně) při běžných pracích jako prohlížení netu a vyřizování pošty přes outlook. Prostě nic náročného na grafiku. Takhle horké to nebývalo ani při hraní GTA IV. Dvakrát jste mi tento problém pomohli vyřešit v rubrice RSIT logy - preventivky, tak mám to řešit tam nebo tady? A taky zatím neznáme příčinu toho topení, proč to vzniká...

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118254
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Horký notebook v oblasti grafické karty

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Není to tím, že ho máte na klíně, čím bráníte řádnému přístupu vzduchu do chladicího kanálu?
Který proces nevíce systém v tom čase zatěžuje?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

viktor1771
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 30 čer 2014 21:02

Re: Horký notebook v oblasti grafické karty

#3 Příspěvek od viktor1771 »

Dobrý den,

horký byl daleko před položením na stehna a i tam to větrání hlídám, kdybych ucpal průduchy, začal by hořet. Udělalo se asi 15 aktualizací Windows a po restartu najednou horký není, tak to budu sledovat a jakmile zase začne topit, podívám se na ty procesy...

S pozdravem, V.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118254
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Horký notebook v oblasti grafické karty

#4 Příspěvek od Rudy »

OK, dejte vědět. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

viktor1771
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 30 čer 2014 21:02

Re: Horký notebook v oblasti grafické karty

#5 Příspěvek od viktor1771 »

Dobrý den, tak dneska už to od rána zase pálí, ne nejvíc co znám, ale dost. Nejvíc zatěžuje asi Svchost.exe.
Přílohy
Obraz1.png
Obraz1.png (93.83 KiB) Zobrazeno 2569 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118254
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Horký notebook v oblasti grafické karty

#6 Příspěvek od Rudy »

Svchost je správa síť. služeb, která je spuštěna tolikrát, kolik je síť služeb. Můžeme se podívat, co tam dál běží. Dejte log FRST: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=24&t=132509 .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět