Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Monitor

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
kakashi-sempai
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 7
Registrován: 17 srp 2015 22:30

Monitor

#1 Příspěvek od kakashi-sempai »

Dobrý den,
Přemýšlím, který monitor si koupit. Úhlopříčka tak kolem 23". Určitě bych tam chtěl mít pivot. Využití běžné použití, filmy, občasná práce s videem/ grafikou, hry. Cena tak max do 6 000.
Zaujaly mě tyto 2, který myslíte, že je lepší?

http://www.czc.cz/porovnat?code=137383&code=147202

U toho Dell mě trochu zaráží doba odezvy. Popř. jestli víte o něčem úplně jiném a lepším, budu rád, když doporučíte.
Díky

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118254
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Monitor

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Budu-li se řídit poměrem cena/výkon, pak lépe vychází ten LG. Čas odezvy je důležitý pouze u zobrazování rychlých dějů a pokud je menší, než 10, prakticky to nepoznáte.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
cernohous13
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 pro 2006 06:19
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Monitor

#3 Příspěvek od cernohous13 »

Ahoj, toho LG bych se nebál :wink:
už mi jejich Flatron 22" pár let bezporuchově slouží
Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

Zamčeno