Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

čtverečky

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Aion
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 25 říj 2015 15:20

čtverečky

#1 Příspěvek od Aion »

Ahoj mám takovej problém. Před měsícem jsem reklamoval grafickou kartu a teď mi začalo něco dělat problémy i přes reinstalaci windowsu a ovladačů to pokračuje. Dělají se mi u hraní videa a prohlížení webu čtverečky které problikávají. Na více místech. Někdy se i ve hrách změní textury třeba vše kolem mě je celé zelené nebo výbuchy mají občas malé čtverečky místo ohně atd. Viz. obrázky. U jednoho obrázku jsem zmenšil web aby to nebylo čitelné kdybych něco porušoval. Ty čtverečky jsou nalevo.
Přílohy
Bez názvu 2.png
Bez názvu 2.png (50.68 KiB) Zobrazeno 2898 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: čtverečky

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Zkuste nainstalovat jinou verzi ovladače grafiky. Může to ovšem být i vada karty.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Aion
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 25 říj 2015 15:20

Re: čtverečky

#3 Příspěvek od Aion »

Dělají to i jiné verze. Vyzkoušeno. Myslíte že to bude vada karty nebo je možnost i vada ramek nebo jiného komponentu?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: čtverečky

#4 Příspěvek od Rudy »

Spíše karty, RAMky se projevují jinak. Na zkoušku grafiku vyměňte, nebo ji vyzkoušejte v jiném PC.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Aion
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 25 říj 2015 15:20

Re: čtverečky

#5 Příspěvek od Aion »

Ještě se zeptám. Dnes jsem to zkoušel při hraní se to seklo a po cca 5 sec. vyjelo dole že ovladač AMD přestal pracovat akorát jsem si nevšiml jestli to napsalo že byl obnoven. I to může dělat hardwarová chyba nebo je to jen ovladačema? Stalo se mi před rokem i s nvdií a potom odešla uplně. Není ještě možnost že by ty grafiky oddělávala třeba deska?

Aion
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 25 říj 2015 15:20

Re: čtverečky

#6 Příspěvek od Aion »

Jinak ovladače jsem zkoušel dvě verze.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: čtverečky

#7 Příspěvek od Rudy »

Možná by to mohl dělat zdroj. Tam bude třeba fyzicky změřit jednotlivá napětí voltmetrem.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět