Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Grafická karta

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
S3jp4k
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 172
Registrován: 12 úno 2014 22:22
Bydliště: Středočeský kraj ,ČR

Grafická karta

#1 Příspěvek od S3jp4k »

Zdravím ,mám problém s mojí grafickou kartou .Když spustím zátěžový test FurMark v1.17.0.0 .Tak mi program "spadne" a vyhodí okno kde je napsáno : A TDR has been detected The application must close. Furmark zatěžuje grafiku tak že se tam točí nějaká "kobliha". Když jsem ale testoval na AIDA64 Extreme kde je také Stress GPU tak nic nespadlo ,možná to ale muže být tím že se tam nic nezobrazuje graficky (nebo to nezatěžuje tolik jako právě Furmark). Nevím co by to mohlo znamenat ,každopádně když sem něco hrál nikdy se mi toto nestalo , včera sem zkoušel jinou grafickou kartu, pak jsem tam zase vrátil tu na kterou si tet stěžuji ,tak snad sem něco nezvoral ... Ani nevím jestli tato chyba byla před tímto činem ,nezkoušel sem to ... Dále chyba která mi vyskakuje mě chce přesměrovat na stránku : http://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/3633
Nedalo by se nějak poradit nebo pomoct ? Zjisti jestli s grafickou kartou opravdu něco může být ? :cry:
Návod na vytvoření Logu RSIT a co je to ? : >RSIT<
My > Defence :Eset Smart Security ,Malwarebytes (Anti-malware + anti-rootkit), adwcleaner▐ Maintenance : O&O Defrag ,Ccleaner and manual cleaning/doing manual
:boxed: V žádném případě nedoporučuji : aplikace od firmy IObit , utility pro aktualizaci ovladačů ,samovolné "hrabání" v regedit za účelem pročištění registrů

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Grafická karta

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
V praxi to znamená, že grafická karta bylka zatížena více, než dokáže zpracovat. Nemusí to být nutně vada karty, spíáše to, že testovací program na ni kladl příliš vysoké nároky.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

S3jp4k
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 172
Registrován: 12 úno 2014 22:22
Bydliště: Středočeský kraj ,ČR

Re: Grafická karta

#3 Příspěvek od S3jp4k »

Dobře ,takže mám být v pohodě ? Já jen že sem zkoušel tím i testovat tu druhou kartu jak sem se o ní zmiňoval a s tou se nic nestalo ... Tak proto to vyděšení že budu muset kupovat novou. Každopádně teda čas ukáže jestli se to projeví při normální používání asi že ? Ona asi každá karta má jiné vlastnosti nebo ne ?
Návod na vytvoření Logu RSIT a co je to ? : >RSIT<
My > Defence :Eset Smart Security ,Malwarebytes (Anti-malware + anti-rootkit), adwcleaner▐ Maintenance : O&O Defrag ,Ccleaner and manual cleaning/doing manual
:boxed: V žádném případě nedoporučuji : aplikace od firmy IObit , utility pro aktualizaci ovladačů ,samovolné "hrabání" v regedit za účelem pročištění registrů

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Grafická karta

#4 Příspěvek od Rudy »

S3jp4k píše:Každopádně teda čas ukáže jestli se to projeví při normální používání asi že ?
Přesně tak. Domnívám se, že pokud ji budete používat v rámci jejích možností, že se nic nestane. Jakákoli elektronika má zkrátka meze svých možností.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

S3jp4k
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 172
Registrován: 12 úno 2014 22:22
Bydliště: Středočeský kraj ,ČR

Re: Grafická karta

#5 Příspěvek od S3jp4k »

Dnes jsem hrál StarCraft II ,po chvilce hraní se hra sekla, zčernala na chvilku obrazovka a pak se zase nahodila . Takže jsem se kouknul do historii spolehlivosti a tam na mě vyskočilo toto: Zdroj
Windows

Souhrn
Chyba hardwaru videa

Datum
‎27.‎9.‎2015 12:40

Stav
Nebylo ohlášeno

Popis
Problém s grafickým adaptérem způsobil, že systém Windows přestal správně fungovat.

Podpis problému
Název události problému: LiveKernelEvent
Verze operačního systému: 6.1.7601.2.1.0.256.1
ID národního prostředí: 1029

Soubory, které popisují problém
WD-20150927-1240.dmp
sysdata.xml
WERInternalMetadata.xml

Další informace o tomto problému
BCCode: 117
BCP1: FFFFFA800910F010
BCP2: FFFFF8800496C2F4
BCP3: 0000000000000000
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1
Návod na vytvoření Logu RSIT a co je to ? : >RSIT<
My > Defence :Eset Smart Security ,Malwarebytes (Anti-malware + anti-rootkit), adwcleaner▐ Maintenance : O&O Defrag ,Ccleaner and manual cleaning/doing manual
:boxed: V žádném případě nedoporučuji : aplikace od firmy IObit , utility pro aktualizaci ovladačů ,samovolné "hrabání" v regedit za účelem pročištění registrů

S3jp4k
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 172
Registrován: 12 úno 2014 22:22
Bydliště: Středočeský kraj ,ČR

Re: Grafická karta

#6 Příspěvek od S3jp4k »

Přiložil bych i nějaký .dmp soubor ale nevím jak a jestli je vůbec potřeba ...
Návod na vytvoření Logu RSIT a co je to ? : >RSIT<
My > Defence :Eset Smart Security ,Malwarebytes (Anti-malware + anti-rootkit), adwcleaner▐ Maintenance : O&O Defrag ,Ccleaner and manual cleaning/doing manual
:boxed: V žádném případě nedoporučuji : aplikace od firmy IObit , utility pro aktualizaci ovladačů ,samovolné "hrabání" v regedit za účelem pročištění registrů

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Grafická karta

#7 Příspěvek od Rudy »

Hry tu neřešíme, to víte dobře. Pokud hledeáte dumpy, koukněte do windows\minidump. Sobor před odesláním sem na fórum zararujte.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět