Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

nefunkční hdmi

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PredyP
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 1227
Registrován: 24 kvě 2007 21:52
Bydliště: Východ Čech

nefunkční hdmi

#1 Příspěvek od PredyP »

Dobrý den,
bratr má nové pc s ZD asus a88xm-a a cpu amd a10-7850k black edition. Instalace win7 jsem prováděl s vga připojením monitoru. Hdmi kabel dokoupil až nyní. Když jsme kabel připojili nelze zobrazit bios. Když přidáme i vga kabel a na ovladači přepneme na vga bios se zobrazí. Nemá prosím někdo tušení proč to hdmi připojeni monitoru nezobrazuje bios? Win ale normálně nastartuje i s hdmi

Eldan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: 14 srp 2014 15:36

Re: nefunkční hdmi

#2 Příspěvek od Eldan »

Zdravím,
Pokud máte ke grafickému výstupu připojený jen HDMI kabel, tak je možné že monitor není schopný vstup přes HDMI rozpoznat bez běžících grafických ovladačů. Jinak pokud máte kromě HDMI zapojené i VGA tak se BIOS snaží zobrazovat právě přes to a HDMI nechává vypnuté. Priorita displejů v BIOSu je VGA>DVI>HDMI>DisplayPort.
Upozorňuji že toto je jen můj osobní názor a nijak nezaručuji jeho správnost. Věřte mi na vlastní nebezpečí.

Uživatelský avatar
PredyP
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 1227
Registrován: 24 kvě 2007 21:52
Bydliště: Východ Čech

Re: nefunkční hdmi

#3 Příspěvek od PredyP »

Tak nevím co jsme s tím provedli ale teď nám to na hdmi vůbec nejde, už jsem resetoval i bios jestli jsem tam něco nepokazil. Ovladač jsem nechal vyhledat na stránkách amd automaticky ani to nepomohlo. Když připojím hdmi spustím win tak jen tma a píše není video. Když připojím vga i hdmi tak také tma při přepínání na monitoru na vga píše není spojení pc a na hdmi není video. Když vytáhnu hdmi z monitoru přepnu na monitoru na vga tak to jede. Ještě budu muset asi vyzkoušet ten kabel na svém pc.

Uživatelský avatar
PredyP
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 1227
Registrován: 24 kvě 2007 21:52
Bydliště: Východ Čech

Re: nefunkční hdmi

#4 Příspěvek od PredyP »

Tak jsem odinstaloval přes ccleaner catalyst control center restartoval pc a catalyst control center zase běží ale v programech není vidět. Jak to trvale odstranit z pc?
Děkuji

Uživatelský avatar
PredyP
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 1227
Registrován: 24 kvě 2007 21:52
Bydliště: Východ Čech

Re: nefunkční hdmi

#5 Příspěvek od PredyP »

Tak vyřešeno, napsal jsem na podporu asus poslali správné ovladače a vše je OK.

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunkční hdmi

#6 Příspěvek od Pavuk29 »

Super.
:closed:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

Zamčeno