Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Acronis Disc Director naformatovani a slouceni oddilu

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Aiky79
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 01 dub 2013 21:20

Acronis Disc Director naformatovani a slouceni oddilu

#1 Příspěvek od Aiky79 »

Ahojte prosím o pomoc, potřeboval jsem naformatovat disk tak jsem použil Acronis DiscDirector ve verzi 11 dal jsem naformátovat oddíl C (Visty mám na primárním Dčku) a ještě tam byl nepřiřazený nějaký oddíl cca 3GB tak jsem ho rovnou dal přiřadit k tomu naformátovanému, pak jsem spustil úlohy Acronis mi oznámil že chce restart pro dokončení operace tak jsem klikl ok a od té dob sytém nenaběhl, jen v levém horním rohu bliká podtržítko. Zkoušel jsem opravu přes instal dvd visty, ale to nefunguje resp. nedokáže opravit, přes bootrec taky neúspěch, co se s tím prosím dá dělat? Vím že má acronis někde možnost backup ale na to se nedostanu bez systému, nebo to jde nějak přes příkazový řádek? Prosím jakoukoli pomoc o data bych nerad přišel...

sklepmistr
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: 07 dub 2013 05:44

Re: Acronis Disc Director naformatovani a slouceni oddilu

#2 Příspěvek od sklepmistr »

Chtělo by to nastartovat za pomoci nějakého Boot CD - třeba Hirens.Tam pak můžeš najít spoustu diskových programů a získáš tím šanci tento stav nějak zvrátit. :)

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: Acronis Disc Director naformatovani a slouceni oddilu

#3 Příspěvek od Čarls »

Nabootovat z instalačního CD a http://www.mojewindows.cz/oprava-poskoz ... -spousteni a Startup Repair Pokud nezabere tak linuxy boot CD a zazalohovat co se dá pak čistá instalace
Osobně od tý doby co Vista a 7 mají vše v sobě co se týká dělení disku nic jiného nepoužívám
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

Odpovědět