Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Programy na aktualizaci ovladačů

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
mech50
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: 31 pro 2012 19:17

Programy na aktualizaci ovladačů

#1 Příspěvek od mech50 »

Zdravím,chci na druhém počítači přejít z windows xp na windows 7.
Vše už je připraveno k instalaci,ale potřeboval bych nějaký program,který by mě do pc nainstaloval správné ovladače k hardwaru (sítová karta,graf.karta,atd...)
Instalace windowsu problém není to zvládnu levou zadní,problém nastane až budu muset nainstalovat ovladače tady v tomto se zrovna 2x nevyznám.
Neznáte nějaký dobrý program,který by dokázal nainstalovat ovladcě k hardwaru.
Díky

mlcoch
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 242
Registrován: 21 zář 2010 16:37

Re: Programy na aktualizaci ovladačů

#2 Příspěvek od mlcoch »

já osobně mám zkušenost s DRPSu12.3 velmi dobrou - nejdřív jsem si natáhl všechny ovladače, pak jsem ten program důkladně odinstalovával. Je to něco s azbukou a dokázal jsem tím kolegovi "spravit" noťas, který na W7 ovladače neměl - neexistovali. teď mu jeho li1705 šlape jako hodinky....
Bacha ale na tu odinstalaci.
No a zkušené adminy bych poprosil o info, zda tento program není vlastně zase nějakým trojanem ( jak tak zjišťuju u svých "oblíbených" programů....)

mech50
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: 31 pro 2012 19:17

Re: Programy na aktualizaci ovladačů

#3 Příspěvek od mech50 »

díky :)

Dulcimer
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 62
Registrován: 22 led 2013 21:18
Bydliště: Liberec

Re: Programy na aktualizaci ovladačů

#4 Příspěvek od Dulcimer »

Já z vlastní zkušenosti můžu doporučit program slimdrivers.
Program můžeš stáhnout třeba zde:
http://m.download.cnet.com/SlimDrivers- ... ?part=dl-0
Odinstalace probíhá v pořádku a už jsem ho viděl, že je doporučován i zde na fóru, takže se nemusíš ničeho bát :wink:
Co používám:
Systém: Windows 7 Ultimate x64
Antivir: Avast Free Antivirus 8
Čištění PC:Ccleaner

mech50
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: 31 pro 2012 19:17

Re: Programy na aktualizaci ovladačů

#5 Příspěvek od mech50 »

díky :)

Lilly [FR]

Re: Programy na aktualizaci ovladačů

#6 Příspěvek od Lilly [FR] »

No pokud bych ti mohla poradit, ja použivam DRIVERMAX.Specializuje se hlavně na tvůj počitač a vyhledava zastarale ovladače všeho druhu s možnosti zalohy....
Vyžaduje se jenom registrace teda učet a jako free-uživatel můžeš zdarma stahovat 2 ovladače denne.Pokud seš pro-uživatel maš neomezenost ve stahovaní....

Ja mam pro-učet, postahovala jsem si všechny potřebne ovladače a zazalohovala si je.Od te doby mam klid ve vyhledavani potřebnych ovladaču, ušetři mi to hodně času....
Třeba to vyzkoušet a pak sam uvidiš, tady je url link

http://drivermax.com/

Ja to mam ve francouzske verzi, takže pro tebe česky překlad tady, pokud ne snad umime googlit :worship:

http://cestiny.idnes.cz/drivermax-cvn-/ ... oftware_bw

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: Programy na aktualizaci ovladačů

#7 Příspěvek od Čarls »

No abych řekl pravdu ja tyhle programy nemam rád Nejlépe je jít na stranky výrobce Zakladové desky a Grafiky
Odtamtud stahnout aktualní ovladače a nainstalovat
Pokud se jdná o výrobce NTB tak na stranky výrobce NTB
Jinak pokud vše funguje jak má nezasahovat a neaktualizovat ( Někdy to muže být i ke škodě) Vyjímkou je Grafika a nové ovladače Grafiky Zde je přínos co se týká her a výkonu .
Howg :)
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

Lilly [FR]

Re: Programy na aktualizaci ovladačů

#8 Příspěvek od Lilly [FR] »

Čarls píše:No abych řekl pravdu ja tyhle programy nemam rád Nejlépe je jít na stranky výrobce Zakladové desky a Grafiky
Odtamtud stahnout aktualní ovladače a nainstalovat
Pokud se jdná o výrobce NTB tak na stranky výrobce NTB
Jinak pokud vše funguje jak má nezasahovat a neaktualizovat ( Někdy to muže být i ke škodě) Vyjímkou je Grafika a nové ovladače Grafiky Zde je přínos co se týká her a výkonu .
Howg :)
Tebe jsem dlouho, už tady neviděla ty, žiješ ještě vůbec prosim tě? Už jsem si o tebe začala dělat starosti......
Maš recht, ovšem doporučuji to pro zkušene uživatele, DRIVEMAX mě zatim ještě nesklamal.....

Pamatuji si na program ZRYCHLENI POCITACE nebo tak nějak se to jmenovalo stahovalo mi to aktualni ovladače, jenomže riziko, už bylo aktualizace matične desky a procesoru.
Asi po restartu byla nekorektnost a konflikt ovladaču a při startu pořad dookola, modra smrt - restart a zase modra smrt.

Ani bod systemu nereagoval a obnova zalohy jenž tak tak za 2 hodiny vše obnoveno.

Od te doby bud DRIVEMAX nebo ovladače ze stranek vyrobcu cpu a desky.

Grafika a zvuk to s tebou souhlasim ..... :)

mlcoch
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 242
Registrován: 21 zář 2010 16:37

Re: Programy na aktualizaci ovladačů

#9 Příspěvek od mlcoch »

Čarls píše:Pokud se jdná o výrobce NTB tak na stranky výrobce NTB :)
z vlastní zkušenosti - někteří omezují ovladače pouze na některé NTB - kolega měl nějaký Fujitsu Li 1705 a to bylo čistě jen pro VISTA - no chtěl to prvně dát na W7, ale to se mu zdálo moc pomalé,.. tak mi přinesl ze svého starého PC licenci a dal jsem mu tam XP - ovladače neexistují - tj. musí se použít alternativní "kreknuté" bo co...

Já dnes zkoušel Driver Genius Pro - naprosto SUPER !!!!!! najde nové, nainstaluje..... stačí jen kliknout

Lilly [FR]

Re: Programy na aktualizaci ovladačů

#10 Příspěvek od Lilly [FR] »

mlcoch píše:
Čarls píše:Pokud se jdná o výrobce NTB tak na stranky výrobce NTB :)
z vlastní zkušenosti - někteří omezují ovladače pouze na některé NTB - kolega měl nějaký Fujitsu Li 1705 a to bylo čistě jen pro VISTA - no chtěl to prvně dát na W7, ale to se mu zdálo moc pomalé,.. tak mi přinesl ze svého starého PC licenci a dal jsem mu tam XP - ovladače neexistují - tj. musí se použít alternativní "kreknuté" bo co...

Já dnes zkoušel Driver Genius Pro - naprosto SUPER !!!!!! najde nové, nainstaluje..... stačí jen kliknout
Driver genius neni špatny manager na vyhledavani ovladaču, včera jsem si koupila licenci je platna na 2 počitače takže na 1 počitač je ještě volna

Zamčeno