Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Nefunkcne pc

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
faganiskof
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: 26 zář 2008 11:04

Nefunkcne pc

#1 Příspěvek od faganiskof »

Dnes som vymienal pastu na grafike a takisto som vymenil chladic na cpu. Pri opetovnom nasadeni grafiky nejde zapnut pocitac . Skusal som zamenit grafiku za starsiu (ktora bola predtym funkcna) no nic sa nezmenilo. Skusal som aj vymenit tiez funkcne cpu, aj pamate a stale nic. Mam dojem ze je zakladna doska odpalena ... lebo pred zapnutim som ju vysaval (nemohlo ju to poskodit?)
Dakujem vopred za rady.

filip544
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 250
Registrován: 25 led 2011 19:14
Bydliště: Vesmír

Re: Nefunkcne pc

#2 Příspěvek od filip544 »

Zdravím a vítám tě na fóru viry.cz
1. Zkontroluj zda je zapojen zdroj.Ze zdroje vede/ou kabel/y.Ty zkontroluj jestli jsou zapojeny v Motherbord (Základní desce).

2.Pokud jsi někde způsobyl zkrat,ano mohls odpálit Motherbord.
Známej vyměnoval Ram a při zapnutí si odpálil GK a Sítovku.

3.Co máš za PC a hlavně,co máš za zdroj.
Pokud máš nějaký ty čínský Shi** tak mohli odejít uplně sami.

4.Blbá otázka.Je napájecí kabel zapojen v zásuvce a na zdroji je tlačítko na ON (Tlačítko nemusí být na všech Zdrojích)?

5.Koukni se do vysavače (Pytlíku se smetím) zda si nevysál nějaký kabel.
Naposledy upravil(a) filip544 dne 13 bře 2011 19:54, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118238
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkcne pc

#3 Příspěvek od Rudy »

Jen poznámka. Na MB jsou součástky citlivé na statickou elektřinu. Při vysávání (chodu el. vysavače) statická elektřina vzniká a navíc, pokud máte na sobě nějakou část oděvu z umělých vláken, jste nabit na relativně velký elektrický náboj. Při jeho vybití přes desku se něterá z těchto součástek mohla poškodit.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkcne pc

#4 Příspěvek od Pavuk29 »

filip544 píše:nevisál
:?:
Ono vysavanie sa moze zmenit na nocnu moru. Plastove rury na vysavaci - staticka elektrina dokaze divy. :?:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

filip544
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 250
Registrován: 25 led 2011 19:14
Bydliště: Vesmír

Re: Nefunkcne pc

#5 Příspěvek od filip544 »

Pavuk tu chybu jsem už opravil když jsem psal nebyl jsem si jistý :D .

Teď k věci.Pokud je to tak a Motherbord jste opravdu odpálil pro příště při vysávání se "uzeměte".Např. se chytněte topění.
Při vysávání se o sebe třou molekuli vzduchu vysokou rychlosti a tím se vytváří statická elektřina. Zdroj:Wiki :D

Nejdříve zkuste tedy ty rady co jsem napsal a pokud nepomohou,můžeme "slavnostně" ohlásit Základní desku za mrtvou (zničenou). :(

Zamčeno