Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Čtěte před položením dotazu!

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 113179
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Čtěte před položením dotazu!

#1 Příspěvek od Rudy »

Co přináší hardwarová sekce?
Na našem fóru řešíme především problémy se zabezpečením výpočetní techniky proti virům, trojanům, rootkitům a další havěti. Pomůžeme s odvirováním PC, poradíme způsob zabezpečení, vhodný software a pomůžeme s jejich konfigurací. Při řešení této problematiky někdy není zcela jasné, zda za problémem stoji vir, chyba systému, či vadný hardware. Rozhodli jsme se tedy založit novou sekci, v níž budeme poskytovat základní poradenství v oblasti hardware.


Co lze očekávat?
V této sekci budeme řešit základní hardwarové problémy. Tzn. jejich projevy, provázanost se softwarem a možnosti jejich odstranění.


Co očekávat nelze?
Vzhledem k tomu, že specializovaných hardwarových fór je několik, nebudeme žádné z nich suplovat. Nenajdete zde např. recenze na hardwarové novinky, reklamy na ten, či onen hardware, návody na sestavení PC, porovnání cenových relací apod.


Zde, podobně jako v ostatních sekcích, platí stejné zásady. Tzn., že se nepovoluje reklama, politická a jiná agitace, zadávání dotazů, které patří do jiných sekcí a požadujeme dodržování zásad slušnosti. Nedodržení trestáme varováním a v případě opakování banem. Dříve, než zádáte dotaz, přesvědčte se, že zde dosud není stejné téma. Najdete-li takové, vyzkoušejte nejprve uvedené řešení a v případě neúspěchu zadejte dotaz.

Děkuji a přeji vám úspěšné řešení problému!
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno