Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Vyděrači +999663

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Awandalor
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 13
Registrován: 05 kvě 2012 17:49

Vyděrači +999663

#1 Příspěvek od Awandalor »

Ahoj, jsem na dovče v Itálii, včera manželce volalo číslo +999663 mluvila na ní anglicky nějaká ženská a chtěla po ní aby byla u PC (mysleli jsme si že to je něco kuli covidu), ale byli jsme na dálnici. Tak jsme se dohodli že bude volat dnes. Dnes opět telefon z +999663 ženský nebylo moc rozumět její angličtina byla děsná, tak to vzal nějakej chlap, ale jeho angličtina byla taky naprd. Že prý volá z USA, prý máme v PC virus, že si musíme něco nainstalovat - snažil se mě nasměrovat na CMD atd. tak jsem mu řekl že mu nevěřím at mi pošle mail s instrukcema, to už se mu nelíbilo, řekl že jen dělá svou práci, že mi zablokuje PC. Tak teď čekám Very Happy

Mám antivir norton, microsoft účet je na mě a ne na manželku, W10 legalně, reinstal asi před měsícem kuli problemum s wifi (nakonec to bylo routrem).

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15192
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Vyděrači +999663

#2 Příspěvek od JaRon »

ahoj,
pokial si tymto osobam neprezradil ziadne svoje osobne ani bankove udaje a nevolal im naspat, mozes sa na nich VY....... :)
Ak mas neistotu ohladne svojho PC, vloz oba logy FRST na kontrolu
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Odpovědět