Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

bios,jak vše napravit aby vše jelo ok

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
dj-paja
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 412
Registrován: 16 úno 2012 12:30

bios,jak vše napravit aby vše jelo ok

#1 Příspěvek od dj-paja »

Ja vše napravit,zpět bios gigabyte aby vše zas jelo ok píše toto -není detekováno žádné zaváděcí zařízení, systém vstoupí do nástroje pro nastavení BIOSu co tedy nastavit v biosu,aby vše jelojak má díky.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: bios,jak vše napravit aby vše jelo ok

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Víte, co je na světě biosů? Jak mám probůh vědět, jak se nastavuje zrovna ten váš? Najděte si na netu jeho popis a pak vše podle něj nastavte. Jste na bezpečnostním fóru, pokud jste zapoměl. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

dj-paja
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 412
Registrován: 16 úno 2012 12:30

Re: bios,jak vše napravit aby vše jelo ok

#3 Příspěvek od dj-paja »

já,už jsem to vyřešil díky :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118192
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: bios,jak vše napravit aby vše jelo ok

#4 Příspěvek od Rudy »

Nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno